RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Serwis klimatyzacji w województwie małopolskim

  • Napisany przez:

Serwis klimatyzacji w województwie małopolskim

Klimatyzacja domowa to komfort dla mieszkańców i ogromna wygoda. Jednak jej posiadanie wiąże się z koniecznością regularnego sprawdzania stanu urządzeń klimatyzacyjnych, najlepiej dwa razy do roku. Nieserwisowana klimatyzacja może być bowiem źródłem wielu chorób: alergii, zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, zakażeń grzybami oraz pleśnią i tak dalej. Żeby temu zapobiegać, wystarczą regularne kontrole serwisantów oraz regularna wymiana filtrów i innych zużytych części.

W Małopolsce istnieje wiele firm, które oferują serwis klimatyzacji. Jedna z nich to to Ventix Serwis. Jej serwisanci dokonują zarówno przeglądów gwarancyjnych, jak i serwisowania po upływie gwarancji. Dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę?

Kompleksowość usług

Ventix Serwis to nie tylko serwis klimatyzacji. To firma, która także specjalizuje się w doradztwie związanym z doborem odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych oraz z najlepszym, najbardziej optymalnym miejscem ich montażu, wykonuje sprawne i jak najmniej uciążliwe prace instalacyjne, w tym także takie jak montaż klimatyzacji VRF. Możemy więc polegać na pracownikach tej firmy na każdym etapie, od pierwszej rozmowy, przez planowanie, montaż, aż po serwisowanie założonych urządzeń przez lata.

Profesjonalizm i doświadczenie

Serwis Ventix Serwis ma już kilkanaście lat doświadczenia w usługach klimatyzacyjnych, co przekłada się na bardzo wysoką jakość wykonywania zleceń.  Zarówno projektanci, monterzy instalacji klimatyzacyjnej, jak i serwisanci to pracownicy będący w pełni profesjonalistami. Posiadają oni wszystkie niezbędne uprawnienia oraz potrzebne certyfikaty, stale się dokształcają i poszerzają wiedzę o najnowsze zdobycze techniczne w swojej dziedzinie.

Warto pamiętać, ze tylko dokładne i rzetelne czynności serwisantów pozwalają na uzyskanie powietrza czystego, bez alergenów i drobnoustrojów czy innych czynników chorobotwórczych.

Szeroki obszar działania

Właściwie niezależnie od tego, którą część regionu małopolskiego zamieszkujemy, możemy skorzystać z pomocy Ventix Serwis. Firma działa bowiem w wielu miejscowościach, trudno byłoby wymienić je tu wszystkie, wystarczy jednak wejść na stronę www.ventixserwis.pl, żeby się o tym przekonać. Jeśli interesuje nas serwis klimatyzacji w Krakowie, Tarnowie lub jakimkolwiek innym mieście Małopolski, na pewno idealnym wyborem będzie właśnie Ventix Serwis.

Rzesza zadowolonych klientów

Ventix Serwis może pochwalić się projektami, wykonaniem i serwisowaniem klimatyzacji każdego rodzaju. W ciągu wielu lat swojej działalności udało się firmie sprostać oczekiwaniom wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych czy biznesowych. Zadowoleni klienci to 100 procent osób współpracujących z Ventix Serwis. Z przykładowymi realizacjami można zapoznać się na podanej już wyżej stronie internetowej.

Oszczędność

Korzystając z oferty Ventix Serwis, mamy możliwość sporo zaoszczędzić. Ceny usług są konkurencyjne, a odpowiednie serwisowanie klimatyzatorów przedłuża ich żywotność i pozwala uniknąć kolejnych kosztów związanych z zakupem nowego urządzenia.

Czystość

Wybierając Ventix Serwis mamy także pewność, że wszelkie prace będą wykonywane z zachowaniem czystości, a jeśli to niemożliwe wszelkie pomieszczenia zostaną starannie wysprzątane i oddane w stanie jak sprzed wykonywanych prac.

Szybki i wielokanałowy kontakt

Z firmą montującą i serwisującą klimatyzację Ventix Serwis możemy skontaktować się bardzo sprawnie i za pomocą kilku kanałów. Do wyboru mamy kontakt telefoniczny pod nr 519 344 823, mailowy pod adresem e-mail: kontakt@ventixserwis.pl oraz poprzez formularz kontaktowy udostępniony na firmowej stronie internetowej.

Jeśli zależy nam na kompleksowości usług, profesjonalizmie, szybkim terminie realizacji, miłej i fachowej pomocy oraz konkurencyjnych cenach, warto zapoznać się z ofertą Ventix Serwis. Firma bardzo szybko odpowiada na zapytania ofertowe oraz wykazuje dużą elastyczność wobec dyspozycyjności godzinowych klientów.

Artykuł sponsorowany

https://www.mistrzu.com/serwis-klimatyzacji-domowej-na-czym-polega-i-ile-kosztuje/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu