RSS

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

Wycena działalności gospodarczej. Wpływ typu ewidencji.

Wycena jednoosobowej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej) jest dokonywana w dużej mierze na podstawie dokumentów finansowych…

Jak adaptogeny mogą wspierać odchudzanie?

W obliczu rosnącego problemu otyłości, wiele osób szuka skutecznych i bezpiecznych metod wspierających utratę wagi.…

«
»

Jak wybrać najlepszą kreatynę?

Kreatyna to suplement diety, po który bardzo chętnie sięgają stali bywalcy siłowni, gdy ich priorytetem jest przyspieszenie i spotęgowanie efektów aktywności fizycznej. Warto zauważyć, że na rynku dostępnych jest co najmniej kilka rodzajów kreatyny, które charakteryzują się odmiennym działaniem na ludzki organizm.

 

Najpopularniejszy jest monohydrat kreatyny

Łatwo zauważyć, iż największą popularnością cieszy się monohydrat kreatyny. To odmiana kreatyny, która wyróżnia się wysoką wchłanialnością, a jednocześnie bardzo konkurencyjną ceną. Wykorzystując monohydrat, satysfakcjonujące efekty mogą osiągnąć przede wszystkim osoby, które w przeszłości nie miały do czynienia z kreatyną. Dopiero po co najmniej kilku cyklach z wykorzystaniem monohydratu należałoby zastanowić się nad inną, bardziej skomplikowaną formą kreatyny.

Wyższej jakości masa mięśniowa – jabłczan kreatyny

Kreatyna w formie takiej jak jabłczan kreatyny również znajduje uznanie wśród kupujących, ponieważ pozwala na budowę wyższej jakości masy mięśniowej. Ma to związek z faktem, iż jabłczan nie skupia się na zatrzymaniu retencji wody, jak w wypadku monohydratu, dzięki czemu wypracowane efekty mogą mieć zdecydowanie bardziej długoterminowy charakter.

Jakie jeszcze formy kreatyny dostępne są na rynku?

Alternatywną propozycję dla powyższych rodzajów kreatyny stanowi choćby kreatyna HCL, miks różnych kreatyn (np. OstroVit Creatine Five Stars) bądź CGT (mieszanka kreatyny, glutaminy oraz tauryny).

Kreatyna HCL to chlorowodorek kreatyny stanowiący połączenie molekuł kreatyny i kwasu chlorowodorowego. Z kolei miks pięciu różnych form kreatyny to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać korzyści zarówno anaboliczne, antykataboliczne, jak i ergogeniczne. Z pomocą miksu kilku form kreatyn możliwe jest przeprowadzanie dłuższych i bardziej wyczerpujących treningów. Stosując CGT możemy być pewni, iż suplementujemy substancje, które zostały przetestowane przez szerokie grono sportowców, bowiem monohydrat kreatyny, glutamina i tauryna od lat cieszą się dużym uznaniem.

Kreatyna nie jest gwarancją Twojego sukcesu

Warto zwrócić uwagę na fakt, że kreatyna powinna być zaledwie dodatkiem do odpowiednio zbilansowanej diety oraz dopasowanego do indywidualnych potrzeb planu treningowego. W sytuacji, gdy dwa powyższe aspekty nie zostaną dopracowane, to suplementacja nawet najlepszej pod względem jakościowym kreatyny nie zapewni nam pożądanego progresu.

Wbrew pozorom niewielki wpływ na efekty suplementacji kreatyną ma fakt czy jest ona przyjmowana w formie proszku, tabletek bądź kapsułek. To kwestia, którą powinniśmy dopasować do indywidualnych preferencji. Szeroki wybór kreatyn znajdziesz między innymi tutaj: ostrovit.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/jak-dzialaja-tabletki-na-powiekszenie-penisa-jak-member-xxl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu