RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Pękające naczynka – sprawdź czy możesz zdecydować się na endermologię

  • Napisany przez:

Endermologia, to jeden z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających i redukujących cellulit. Jest niezastąpiona w wielu sytuacjach, ale jednocześnie niejednokrotnie trzeba z niej zrezygnować. Co ze skłonnością do powstawania pękających naczynek? Sprawdź czy one również są przeciwwskazaniem do zabiegu.

Stan naczyń krwionośnych – bardzo ważny

Zabieg, który w ostatnim czasie bije rekordy popularności oraz jest niezwykle skuteczny – endermologia, która nie bez powodu jest tak chętnie wybierana przez kobiety, pragnące wyszczuplić oraz ujędrnić swoje ciało. Niestety istnieje wiele przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Są to m.in. ciąża oraz laktacja, świeże rany, stosowanie leków rozrzedzających krew, a także skłonność do powstawania siniaków, żylaki i właśnie kruche naczynia krwionośne. Posiadając tendencję do pękających naczynek należy niestety zrezygnować z zabiegu na części ciała, której ten problem dotyczy. Najczęściej możliwe jest opcjonalne zmniejszenie parametrów urządzenia – wszystko zależy od rodzaju problemu oraz jego nasilenia. Jeśli chcesz wiedzieć, czy wykonanie zabiegu będzie możliwe w Twoim przypadku, najlepiej jest umówić się na konsultację w gabinecie kosmetologicznym i skorzystać z porady specjalisty.

Masaż, podciśnienie, drenaż limfatyczny

Dlaczego właśnie endermologia jest tak często wybieranym zabiegiem podczas walki o szczupłą i jędrną sylwetkę? Jest to zabieg łączący w sobie siłę masażu z wysokim podciśnieniem oraz drenażu limfatycznego. Do jego wykonania niezbędne jest specjalistyczne urządzenie, a podczas trwania endermologii jesteś ubrana w kombinezon, którego celem jest zwiększenie poślizgu głowicy masującej. Całość jest sterowana komputerowo, a osoba przeprowadzająca zabieg dobiera odpowiednie parametry – tak żeby zabieg był jak najbardziej skuteczny. I właśnie intensywne działanie głowic, a także drenaż limfatyczny który odbywa się niejako przy okazji (podnosząc efektywność endermologii) stoją na przeszkodzie wykonania zabiegu u osoby z pękającymi naczynkami. Osoby, które posiadają ten problem, a jednocześnie chciałyby zwalczyć uporczywy cellulit oraz efektywnie schudnąć – na pewno są odrobine rozczarowane. Spokojnie, nic straconego.

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Najważniejsze, to uważnie obserwować swoje ciało oraz zmiany, jakie w nim zachodzą. Pojedyncze „pajączki” mogą nie być przeszkodą w wykonaniu zabiegu. Jeszcze raz podkreślmy – decyzja o słuszności jego przeprowadzenia należy do Ciebie oraz kosmetologa, który ma przeprowadzić endermologię. Jeśli mimo najszczerszych chęci, nie będzie to jednak możliwe, nie musisz wcale rezygnować z marzeń o jędrnym i gładkim ciele. W specjalistycznym gabinecie możesz liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu, który będzie niezwykle skuteczny. Gabinety kosmetologiczne dysponują najwyższej jakości sprzętem oraz całym wachlarzem różnego rodzaju zabiegów. Możesz być spokojna, że jesteś w dobrych rękach, a kosmetolog zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc Ci osiągnąć upragniony cel. Gdzie znaleźć takie miejsce? W Warszawie i Krakowie na pewno jest to J’adore Instytut. Umów się na konsultację i przekonaj się, że marzenia naprawdę się spełniają.

https://jadoreinstytut.com/warszawa/depilacja/

Depilacja laserowa Kraków

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/problem-z-tradzikiem-poznaj-3-skuteczne-zabiegi-i-odzyskaj-poczucie-piekna/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu