RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Aplikacja webowa dla lekarzy numer 1 w Polsce

Aplikacja webowa dla lekarzy numer 1 w Polsce

Do czynności, które pochłaniają najwięcej czasu w pracy prywatnego gabinetu lub przychodni medycznej należą:

 • rejestracja pacjentów i potwierdzanie ich wizyt,
 • obsługa pacjentów, w tym weryfikacja ich ubezpieczenia, uzupełnianie elektronicznej dokumentacji medycznej oraz wystawianie recept i skierowań,
 • dezynfekcja gabinetu między kolejnymi pacjentami wynikająca z zaleceń sanepidu oraz
 • rozliczenia z Narodowym Funduszem Zdrowia.

O ile w przychodni wyżej wymienione czynności są podzielone między dział rejestracji, lekarza, serwis sprzątający i dział księgowy, to w przypadku prywatnych praktyk lekarskich obowiązek ten spoczywa zwykle na jednej osobie.

W takiej sytuacji wiele zależy zarówno od umiejętności organizacji pracy własnej, ale także od odpowiedniego oprogramowania. To może rozwiązać większość trudności, przyspieszyć pracę i odciążyć z części najbardziej czasochłonnych obowiązków. Gdzie zatem można taki program przetestować?

Aurero – odpowiedź na potrzeby lekarzy

Jednym z najpopularniejszych programów do obsługi gabinetów lekarskich, przychodni i szpitali jest Aurero. To aplikacja webowa, którą chwali sobie przede wszystkim personel medyczny wszystkich specjalizacji, rejestratorzy medyczni, menedżerowie, dział kadr, marketingu i dział księgowy. Jest to bowiem kompleksowe oprogramowanie wspierające codzienne funkcjonowanie prywatnych i państwowych podmiotów ochrony zdrowia.

Aurero to oprogramowanie medyczne stworzone przez zespół programistów z polskiej spółki Medily, w ścisłej współpracy z doświadczonymi lekarzami, kadrą zarządzającą oraz pracownikami rejestracji, kadr, marketingu, magazynu i księgowości. Jako że jest to aplikacja webowa (aplikacja działająca w przeglądarce internetowej) nie wymaga instalowania jakiegokolwiek oprogramowania na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Działa na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Funkcjonalność aplikacji webowej Aurero

Spośród wszystkich podobnych aplikacji dostępnych na polskim rynku software’owym, Aurero jest nie tylko najbardziej rozbudowane, ale również i najbardziej intuicyjne. Tym samym jego obsługa jest niezwykle prosta, a przez to także i szybka. Natomiast bogata funkcjonalność aplikacji przekłada się na kompleksowość. Nie ma konieczności szukania dodatkowych rozwiązań informatycznych – wszystko jest w jednym miejscu, a precyzyjnej – jednej aplikacji.

Do głównych i najbardziej docenianych funkcjonalności Aurero należą:

 • rezerwacja i automatyczne potwierdzanie wizyt, także poprzez stronę gabinetu lub przychodni (Aurero może działać jak aplikacja do rezerwacji wizyt minimalizująca liczbę tzw. „pustych okienek”),
 • automatyczna weryfikacja statusu ubezpieczenia poprzez eWUŚ,
 • szybkie uzupełnianie karty pacjenta (elektronicznej dokumentacji medycznej),
 • proste wystawianie recept i skierowań,
 • dostęp do indeksu leków Pharmindex i słowników ICD9 i ICD10,
 • wystawianie faktur jednym kliknięciem,
 • automatyczne rozliczenia z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Bezpłatny okres testowy aplikacji webowej dla lekarzy

Twórcy niniejszego oprogramowania medycznego udostępnili wszystkim gabinetom lekarskim, przychodniom, klinikom i szpitalom możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania aplikacji Aurero.

W celu otrzymania dostępu do aplikacji należy:

 1. wejść na stronę internetową: https://aurero.com
 2. kliknąć przycisk w menu: „Wypróbuj za darmo” i
 3. wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

Wartym podkreślenia jest również fakt, iż każdy klient może liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne. Nie ma więc możliwości, żeby klient został z jakąkolwiek trudnością pozostawiony sam sobie. Medily Sp. o.o. zadbało o to, żeby funkcjonalność szła z łatwością i komfortem użytkowania aplikacji webowej dla lekarzy Aurero. Udało im się to znakomicie!

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/czym-sie-zajmuje-agencja-ux/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu