RSS

Nie lekceważ niebezpieczeństwa z…

Latem znacznie częściej u…

Czym kierować się, wybierając wa…

Wakacje last minute ciesz…

Przyczepka rowerowa dla dziecka …

Najpiękniejsze i jednocze…

Nie będzie już w szkołach przyro…

Wraz z reformą z 1999 rok…

Czy karta kredytowa jest potrzeb…

Większość ludzi korzysta …

Pożyczka na prezent

Zaskoczenie, błysk w ocza…

Legalne zakłady bukmacherskie wy…

W tym roku w Polsce po ra…

Rynek Forex z bliska

Pewnie każdy z Was spotka…

Jakie problemy dotykają duże fir…

Duże firmy borykają się z…

«
»

Bezpieczne przelewy z UK do Polski – szybciej, taniej, wygodniej.

Wielu z nas zdecydowało się na pracę poza granicami kraju. Kierunki, takie jak Anglia, czy Szkocja należały do jednych z najczęściej wybieranych, nie tylko ze względu na stosunkowo niewielki dystans, ale przede wszystkim atrakcyjne zarobki. Jeśli pracujesz za granicą, ale w Polsce posiadasz rodzinę z pewnością borykasz się z koniecznością regularnego przelewania zgromadzonych środków. Pragniesz, aby Twoje pieniądze były bezpieczne, a transfery szybkie i bezgotówkowe. Jak sobie z tym radzić? Podpowiadamy poniżej.

  1. Jak szybciej, taniej i wygodniej przelewać pieniądze do Polski?
  2. Szybkie i tanie przelewy z UK do Polski
  3. Dodatkowe opcje, z których warto skorzystać

Marzysz o szybkich i tanich przelewach z UK do Polski? Nie chcesz jednak ryzykować bezpieczeństwa swoich pieniędzy i korzystać z niepewnych i niesprawdzonych źródeł? W odpowiedzi na te potrzeb powstała sieć firm, oferujących szybkie i bezproblemowe transfery pieniędzy. Co nam oferują? Jak z nich skorzystać?

Jak szybciej, taniej i wygodniej przelewać pieniądze do Polski?

Korzystając z usług firm pośredniczących w przelewach pieniędzy, możemy wykonywać przelewy z UK do Polski szybciej, wygodniej i taniej niż za pośrednictwem usług bankowych. Przejrzyste procedury rejestracji pozwalają w kilka sekund założyć bezpieczne konto, za pośrednictwem którego dokonujesz przelewu. Środki możesz przekazać, korzystając z karty debetowej bądź wpłacając gotówkę w jednej ze stacjonarnych placówek agencyjnych. Firmy te gwarantują nam rzetelne, bezpieczne i pozbawione ukrytych kosztów przelewy do polski. Dodatkowo zapewniają profesjonalną pomoc na każdy etapie transakcji.

Szybkie i tanie przelewy z UK do Polski

W celu dokonania transakcji wystarczy zalogować się na darmowe konto, założone podczas rejestracji do serwisu, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na stronie. Możesz także odwiedzić jedną ze stacjonarnych placówek, w której wpłacisz gotówkę lub skorzystać z wygodnej aplikacji mobilnej, za pomocą której bez problemu w dowolnym momencie wykonasz przelew online. Dokonując przelewu na rachunek bankowy, wystarczy podać dane osobowe oraz numer konta bankowego odbiorcy. Na podany podczas rejestracji adres email otrzymasz potwierdzenie zleconego przelewu. Koszty przelewu uzależnione są od jego rodzaju. Ceny najtańszych wahają się w granicach £0.99, a czas oczekiwania na szybkie transfery gotówki z PL do UK to zaledwie 10 minut.

Dodatkowe opcje, z których warto skorzystać

Firmy oferujące tanie, szybkie i wygodne przelewy z UK do Polski posiadają także szereg dodatkowych usług, które warto rozważyć. Poszczególne opcje przelewów różnią się ceną i czasem oczekiwania. Jeśli jednak zależy Ci na szybkim przelaniu pieniędzy, możesz skorzystać z ekspresowych przelewów, dzięki czemu Twoje pieniądze pojawią się na koncie odbiorcy już w kilka minut. Warto także wspomnieć, że pierwszy przelew online lub mobile do Polski jest gratis, a więc będzie całkowicie darmowy.

Pracując za granicą, wielu z nas marzy o tanich, szybkich i bezpiecznych przelewach z UK do Polski. Ten komfort mogą zapewnić nam firmy pośredniczące w tego typu transakcjach, gwarantujące nie tylko szybkie, ale i bezpieczne przelewy, zarówno gotówki jak i online.

Artykuł zewnetrzny

<div style=Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu