RSS

Profesjonalne buty zapaśnicze to lepszy trening — zobacz…

Zapasy to jeden ze sportów walki znany od setek lat. Polega na fizycznym zmaganiu się…

Badania NDT - metody, zastosowanie, specyfikacja

Badania NDT - co to takiego? Gdzie znajdują zastosowanie? Dlaczego są tak istotne? O tym…

Planujesz eksport do Chin? Na to musisz zwrócić…

Państwo Środka ze swoim gigantycznym potencjałem zakupowym okazuje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej nienasyconych…

Alkoholizm: czym jest i jak może wpłynąć na…

Alkoholizm jest poważnym problemem, który może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i społecznych. Jeśli Ty…

«
»

Przyczepka rowerowa dla dziecka – pomysł na rodzinne weekendy

  • Napisany przez:

Najpiękniejsze i jednocześnie najtrudniejsze zadanie rodzica to zarażenie dziecka pasją, a przynajmniej – chęcią do posiadania pasji. Co zrobić, jeśli przed jego pojawieniem się na świecie w każdy weekend pokonywałeś dziesiątki kilometrów na rowerze? Nic straconego, bowiem możesz robić to także teraz. Wystarczy przyczepka rowerowa i odrobina dobrej woli. Nie będą to może trasy godne rasowego kolarza, ale na pewno znacznie ciekawsza i zdrowsza alternatywa dla weekendów spędzonych w czterech ścianach. Jakie możliwości daje przyczepka rowerowa dla dziecka?

Pokolenie naszych rodziców nie miało tak dużego komfortu rodzicielstwa jak my. Musimy przyznać uczciwie, że producenci sprzętu dla dzieci mają już odpowiedzi na niemal wszystkie nasze potrzeby. Jedną z nich z pewnością jest właśnie przyczepka rowerowa. Możesz używać jej już w pierwszych miesiącach życia dziecka. Ważne jest jednak zachowanie ostrożności – zastanów się nad specjalnym hamaczkiem i dostosuj tempo podróży oraz wybierz prosty teren.

Przyczepka rowerowa dla dziecka to doskonała opcja na podróżowanie całą rodziną, nawet jeśli są już w niej większe dzieci. Alternatywa dla nudnych weekendów spędzonych przed telewizorem. Szansa na wprowadzenie w swoje życie czegoś nowego i okazja do zarażenia dziecka miłością do aktywności fizycznej. Trudno powiedzieć, żeby przyczepka rowerowa miała jakiekolwiek wady. To doskonały pomysł na prezent dla młodych rodziców, ale także jeden z pierwszych zakupów, których warto dokonać, gdy oczekujemy na pojawienie się dziecka. Co jeśli jednak nie jesteś miłośnikiem dwóch kółek i wahasz się, czy inwestycja w taki sprzęt byłaby w twoim przypadku rozsądna? Bez obaw, producenci sprzętów sportowych o tym również już pomyśleli.

TFK Joggster Velo – przyczepka rowerowa i wielofunkcyjny wózek w jednym

Rzeczywiście, nie każdy z nas lubi przecież jeździć na rowerze. Bycie rodzicem wymaga poświęceń, dlatego prędzej czy później pewnie będziesz musiał wskoczyć na dwa kółka. Zanim jednak do tego dojdzie, możesz chcieć spróbować czegoś innego. Czy z czegokolwiek musisz rezygnować? Czy konieczne jest kupowanie osobnego sprzętu na każdą okazję? Odkąd powstał Joggster Velo – już nie. Łączy w sobie bowiem wózek sportowy i przyczepkę rowerową.

Joggster Velo to sprzęt sportowy, który skradł serca setek rodziców. Tych, którzy cenią sobie aktywność fizyczną i nie wyobrażali sobie zmian po narodzinach dziecka i tych, których celem jest pokazanie dziecku zdrowej alternatywy. Jego główną zaletą jest brak ograniczenia do jednej dyscypliny. Podczas gdy przyczepka rowerowa służy jedynie rowerzystom, a wózek sportowy – biegaczom, Joggster Velo łączy oba światy w jednym produkcie.

Joggster Velo od pierwszego dnia życia

Większość wózków sportowych to zupełnie osobna inwestycja, na którą warto zdecydować się w momencie, gdy dziecko już stabilnie siedzi. Przyczepka rowerowa, choć coraz częściej może służyć do biegania, wciąż nie pełni funkcji wózka. Joggster Velo natomiast może być używany od pierwszego dnia życia dziecka, bo łączy w sobie aż 4 funkcje. To nie tylko wózek biegowy i przyczepka rowerowa, ale także wielofunkcyjny wózek spacerowy mający możliwość zamontowania gondoli.

Joggster Velo ma jeszcze więcej zalet. Warto wspomnieć także, że może służyć nie tylko jednemu, ale także dwójce dzieciaków. Jego design przyciąga wzrok, ma wiele praktycznych schowków, łatwo się składa i nie zajmuje zbyt wiele miejsca po złożeniu. Oczywiście, Joggster Velo ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, ergonomiczne siedzisko i dużą budkę. Trudno w kilku zdaniach opisać wszystkie jego zalety, ale jeśli wciąż nie wiesz, czy przyczepka rowerowa sprawdzi się u ciebie lepiej niż wózek sportowy, po prostu przyjrzyj się sprzętowi, który łączy w sobie ich cechy.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/jakie-zabawki-interaktywne-wybrac/

https://www.mistrzu.com/czy-twoj-kask-rowerowy-wymaga-wymiany-dowiedz-sie-jaka-jest-jego-zywotnosc/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu