RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Biuro do wynajęcia, czyli dlaczego to dobry pomysł

  • Napisany przez:

Biuro do wynajęcia to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez właścicieli zarówno większych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Nic w tym dziwnego, gdyż wiąże się ono w wieloma korzyściami zarówno dla firmy, jak i samego pracownika.

W każdym z większych miast Polski już teraz można wskazać kilka miejsc, zazwyczaj świetnie zlokalizowanych, oferujących powierzchnie biurowe do wynajęcia. A w najbliższych latach będzie ich coraz więcej, bo wciąż rośnie zainteresowanie nimi wśród pracodawców. Jeśli jeszcze nie czujesz się przekonany do tego rozwiązania, podpowiadamy poniżej, jakie niesie ono korzyści.

Skończ z pracą z domu

Praca w domu pozornie może wydawać się rozwiązaniem wygodnym. Ci, którzy jednak mają na swoim koncie takie doświadczenia, wiedzą dobrze, że ma również wiele wad. Domowe biuro to też praktyka krytykowana często przez psychologów, którzy podkreślają, jak ważne jest rozdzielenie pracy i domu. Dlatego biura do wynajęcia to często bardzo dobre rozwiązanie dla małych firm, których właściciele nierzadko decydowali się wszelkie prace biurowe wykonywać z domu. Dostępne powierzchnie biurowe do wynajęcia są zróżnicowane powierzchniowo, co pozwala na wynajęcie nawet małego biura.

Spełnij oczekiwania pracowników

Coraz częściej słyszy się o tym, że obecnie mamy do czynienia z rynkiem pracownika, a nie pracodawcy. Oznacza to nic innego jak to, że w wielu branżach brakuje specjalistów, natomiast ci obecni na polskim rynku i aktywni zawodowo, wykorzystując tę sytuację, mają coraz wyższe wymagania. Dotyczą one nie tylko finansów czy zaplecza socjalnego, ale również miejsca pracy. Dziś liczą się prestiżowe lokalizacje w centrum miasta lub w biurowcach usytuowanych w nowoczesnych, rozwijających się dzielnicach biznesowych, i to one często stają się kartą przetargową pracodawcy, który stara się zatrudnić najlepszych specjalistów w swojej branży.

Obniż koszty

Niewielu pracodawców może sobie pozwolić na zakup budynku czy nawet samego biura w dobrej lokalizacji, gdyż najczęściej wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Koszt zakupu nieruchomości będzie zwracał się latami, a przedsiębiorca będzie związany na długo z tą konkretną powierzchnią biurową. Inaczej jest w przypadku biura do wynajęcia – takie rozwiązanie to nie tylko sposób na obniżenie kosztów firmy (chociażby poprzez ograniczenie tych związanych z utrzymaniem własnej nieruchomości), ale również pozwala ono na pewną elastyczność. W miarę upływu czasu i rozwoju firmy z łatwością można zmienić powierzchnię biurową na większą, czy też po prostu zlokalizowaną w innej, dogodniejszej dla przedsiębiorstwa i jego klientów, części miasta.

Wybierz dobrą lokalizację

W dużych miastach pojawia się coraz więcej budynków, mieszczących powierzchnie biurowe do wynajęcia. Tak jest też w Krakowie, gdzie powstają nowoczesne centra biznesowe oferujące różnej wielkości powierzchnie biurowe, mogące pomieścić zarówno administrację większego przedsiębiorstwa, jak i stanowić biuro małej, nawet zaledwie kilkuosobowej firmy. Biura do wynajęcia Kraków ma do zaoferowania też w różnych lokalizacjach, warto bowiem zwrócić uwagę nie tylko na nowoczesne budynki w dzielnicach nieco oddalonych od centrum, ale za to świetnie skomunikowanych, ale również na zmodernizowane biurowce w innych częściach miasta.

Artykuł zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/biura-wirtualne-w-warszawie-czekaja-na-twoja-firme/

https://www.mistrzu.com/wirtualne-biuro-nowoczesna-usluga-w-atrakcyjnej-cenie/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu