RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Foteliki obrotowe – czy warto je wybrać?

  • Napisany przez:

Fotelik samochodowy dla dziecka to jedna z najważniejszych kwestii, o które musi zadbać młody rodzic. Nie warto podejmować decyzji o jego zakupie w pędzie – musi bowiem gwarantować nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort podróżowania we właściwej pozycji. Okazuje się, że najnowsze modele mogą zapewnić również wygodę rodzicowi! Innowacyjny obrotowy fotelik samochodowy 9-18 to prawdziwy przełom w kwestii przewożenia dzieci.

Obrotowy fotelik samochodowy

Każdy, kto kiedykolwiek musiał zamontować w samochodzie foteliki do jazdy tyłem, wie, jak może to być trudne. To zadanie wymagające sporo sprawności, zwłaszcza od rodziców o wysokim wzroście. Dlatego właśnie warto wybrać fotelik obrotowy z ISOfix, który znacząco ułatwia zadanie.

Foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem to stosunkowa nowość. Cieszą się jednak coraz większym zainteresowaniem wśród rodziców. System łączący fotelik samochodowy z wyjątkową podstawą, dzięki której możliwa jest zmiana kąta ustawienia, jest po prostu niezwykle praktyczne. Producenci wciąż rozwijają ten projekt. Pierwsze modele można było obrócić wyłącznie o 90 stopni, najnowsze natomiast umożliwiają pełny obrót.

Najnowsze rozwiązania proponowane przez producentów to najwyższej klasy foteliki do jazdy tyłem, które gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodne wkładanie dziecka w odpowiedni sposób. Chodzi o to, by problemem przestały być wzrost rodzica oraz szerokość drzwi do samochodu. Dzięki temu dziecko jest odpowiednio zapięte i prawidłowo ułożone, a więc podróż jest dla niego naprawdę bezpieczna.

Co sprawiło, że foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród rodziców? Oprócz wygodnej opcji obrócenia siedziska, wyróżniają się również łatwym montażem. Proponowany przez producentów fotelik samochodowy z ISOfix został wyposażony w innowacyjny system dźwiękowych i wizualnych wskaźników poprawnej instalacji w bazie.

Fotelik RWF obrotowy – co powinieneś wiedzieć?

Wciąż nie jesteś pewny, czy obrotowy fotelik dla dziecka to dobry pomysł? Później znajdziesz zbiór istotnych informacji, które pomogą ci rozwiać swoje wątpliwości i podjąć właściwą decyzję. Poznaj praktyczne funkcje tego modelu.

Najważniejsze jest to, że obrotowy fotelik samochodowy znacząco ułatwia zapinanie pasów bezpieczeństwa. Dzięki temu rodzice nie muszą już przeciskać się między fotelami – wystarczy obrócić siedzisko w swoją stronę i umieścić w nim maluszka. W ten spodoba zyskują pełny dostęp do 5-punktowych pasów, co pozwala dokładnie zapiąć nimi dziecko.

Musisz wiedzieć, że fotelik RWF obrotowy nie będzie obracał się w czasie jazdy. To bardzo częste obawy młodych rodziców, którzy zastanawiają się nad takim rozwiązaniem. Tymczasem wszystkie zostały wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia. Dowodem na to, że nie będą obracały się samoczynnie zarówno podczas jazdy, jak i w chwili uderzenia, są pozytywne wyniki testów zderzeniowych.

Rodzice doceniają foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem ze względu na intuicyjności ich obsługi. Możliwość obracania siedziska w swoją stronę podczas montażu to dopiero początek. Posiadają sygnały dźwiękowe i wizualne, dzięki której mamy pewność poprawnej instalacji. Fotelik samochodowy iZi Twist i-Size zapewnia także możliwość regulacji oparcia, gdy maluch już w nim siedzi. Dzięki temu to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku to, co najlepsze w czasie podróży, zdecydowanie powinieneś zainteresować się korzyściami, które oferuje obrotowy fotelik samochodowy. To wasza szansa na spokojne podróżowanie całą rodziną.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/karuzela-do-lozeczka-pomysl-na-prezent-dla-mlodych-rodzicow/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu