RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Huawei Nova 9 SE: Świetna okazja do wykorzystania

  • Napisany przez:

Prawdopodobnie słyszałeś o najlepszym telefonie z aparatem 108 MP z funkcją SuperCharge 66 W — Huawei nova 9 SE. Najnowszy smartfon Huawei średniej klasy, który charakteryzuje się innowacyjnymi funkcjami i modnymi elementami projektowymi, jest wyposażony w fotografię w wysokiej rozdzielczości 108 MP, HUAWEI SuperCharge o mocy 66 W, ekscytujący design i kreatywne funkcje vloga, a także fajne funkcje EMUI 12, które sprawiają, że korzystanie HUAWEI nova 9 SE o wiele więcej zabawy.

Oto odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące nowego HUAWEI nova 9 SE, stworzonego dla młodych duchem.

Jak dobra jest konfiguracja aparatu w HUAWEI nova 9 SE?

HUAWEI nova 9 SE jest uzbrojony w system Quad Camera 108MP AI, który składa się z aparatu głównego 108MP, ultraszerokokątnego obiektywu 8MP oraz obiektywu bokeh 2MP i obiektywu makro 2MP.

Dzięki większej ilości pikseli główny aparat 108 MP o ultrawysokiej rozdzielczości pozwala uwolnić swoją kreatywność. Niezależnie od tego, czy fotografujesz scenerię, portrety, architekturę, czy nie tylko, w dzień czy w nocy, w momencie robienia zdjęcia HUAWEI nova 9 SE rejestruje to, co widzisz, z precyzyjnymi szczegółami i krystalicznie czystą wyrazistością.

Pod względem wzornictwa, co przyciąga wzrok HUAWEI nova 9 SE?

Jeśli szukałeś telefonu o oszałamiającym wyglądzie, to HUAWEI nova 9 SE z pewnością jest dla Ciebie. Jest wyposażony w 6,78-calowy wyświetlacz HUAWEI FullView, który obsługuje gamut kolorów P3, zapewniając hipnotyzujące wrażenia wizualne z płynnym obrazem, żywymi kolorami i niesamowitymi szczegółami.

Jest również elegancki, z ultracienkimi ramkami mierzącymi zaledwie 1,05 mm i ultracienkim korpusem, który mierzy zaledwie 7,94 mm. Dodatkowo, nowa kolorystyka Crystal Blue jest wykonana ze szkła 3D, tworząc błyszczący efekt i czystą teksturę przy użyciu technologii podwójnej powłoki nano-tekstury z podwójną warstwą. Z tyłu moduł aparatu nova Star Orbit Ring oferuje gwiaździste załamanie olśnienia, które podkreśla wyrafinowany styl HUAWEI nova 9 SE.

Jakie inne fajne funkcje są dostępne w HUAWEI nova 9 SE?

Dzięki EMUI 12 możesz cieszyć się maślanym, płynnym działaniem nawet po długotrwałym korzystaniu z HUAWEI nova 9 SE. Dzięki połączeniu One Hop Connection za pośrednictwem komunikacji zbliżeniowej (NFC) HUAWEI nova 9 SE może intuicyjnie i bez wysiłku sparować się z innymi urządzeniami Huawei, takimi jak smartwatche lub głośniki Huawei.

Ponadto, dzięki rozproszonemu systemowi plików, HUAWEI nova 9 SE umożliwia użytkownikom dostęp do plików z komputera. Alternatywnie użytkownicy mogą przesyłać pliki między HUAWEI nova 9 SE a innymi urządzeniami Huawei za pośrednictwem Huawei Share.

Może być trudno znaleźć smartfon z lepszymi funkcjami w tym przedziale cenowym, dlatego uważamy, że HUAWEI nova 9 SE to świetny wybór dla telefonu ze średniej półki. Klikając w to, możesz uzyskać świetną Nova 9 wyprzedaż!

External content

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu