RSS

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

«
»

Huawei Watch GT Runner: Recenzja ze świetną ofertą

  • Napisany przez:

Huawei Watch GT Runner to przepakowanie swojego istniejącego zegarka GT3 skierowane do biegaczy.

Odkąd odeszła od Google Wear OS, seria Huawei GT stała się niezawodnymi zegarkami sportowymi i biegowymi.

Podobnie jak zegarek Huawei Watch GT 3, działa na HarmonyOS Huawei, ale ma bardziej przyjazny dla biegania projekt i wprowadził zauważalną modyfikację sprzętową, która powinna uczynić go dokładniejszym towarzyszem biegania.

Huawei grał już z bardziej przyjaznym dla fitness wyglądem, ale ten zegarek nadal czuł się jak standardowy zegarek GT ze sportowym, oddychającym paskiem. Z GT Runner to zupełnie inna historia. Czuje się jak zegarek sportowy pod względem wagi, wyglądu i komfortu.

PROJEKT

Dostępna jest tylko opcja jednego rozmiaru: polimer o rozmiarze 46 mm waży zaledwie 38,5 g, jeśli nie weźmiesz pod uwagę podłączonego do niego elastycznego, wentylowanego silikonowego paska, który wykorzystuje tradycyjną klamrę do zegarka, aby utrzymać go na miejscu.

Ta waga daje mu coś podobnego do wagi Forerunnera 245 firmy Garmin, więc jest to wygodny zegarek do noszenia. Jednak w przypadku niektórych nadgarstków koperty 46 mm będą duże.

Jeśli chodzi o pasek, zdecydowanie powiedzielibyśmy, że musisz bawić się ciasnością, ponieważ czasami coś, co wydawało się wygodnym dopasowaniem, wydawało się trochę ciasne podczas biegania. Być może będziesz musiał zejść niżej niż zwykle.

PLANY TRENINGOWE I COACHING

Miło widzieć, że Huawei oferuje tutaj również tryb treningu interwałowego, w którym można ustawić zestawy treningowe, odpoczynki i powtórki oraz harmonogram w sekcjach rozgrzewki i rozgrzewki.

Byłoby miło mieć możliwość ustawienia tych sesji w aplikacji, ponieważ może to być kłopotliwe na tym małym ekranie zegarka.

Wraz z kursami, które Huawei oferuje już biegaczom jako sesje wprowadzające do biegania / chodzenia, spalania tłuszczu i treningów biegowych w stylu HIIT, teraz dodaje również coś, co nazywa planami biegowymi AI.

Te plany biegowe AI zasadniczo przypominają riff na trenerze Garmin, gdzie możesz znaleźć już dostępne plany dla początkujących lub możesz mieć plan zbudowany dla siebie.

Aby stworzyć ten plan, zostaniesz zapytany o Twój całkowity dystans biegania w ostatnim miesiącu, Twoje najlepsze wyniki na wybranym dystansie treningowym w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, a także zostaniesz poproszony o wybranie dni do biegania.

Następnie plan jest generowany i wysyłany do zegarka. Plan treningowy jest wyświetlany na dedykowanym ekranie zegarka, na którym możesz zobaczyć swój trening na tydzień. Jeśli masz przed sobą sesję, kiedy pójdziesz śledzić bieg, zostanie zasugerowana sesja.

Plany dostosowują się na podstawie zarejestrowanych sesji, aby upewnić się, że robisz wystarczająco dużo, aby dążyć do swoich celów.

Doświadczenie w zegarku i aplikacji do wyjaśniania sesji i informowania o nadchodzących sesjach jest całkiem dobrze wykonane. Jednak jednym dziwactwem jest to, że plany nie są obsługiwane, jeśli używasz trybów bieżni lub biegania w terenie.

Jeśli szukasz funkcji w stylu Garmin Coach poza Garminem, plany AI Huawei wykonują całkiem dobrą robotę.

DOKŁADNOŚĆ GPS

Huawei mówi o wielkiej grze, jeśli chodzi o śledzenie biegów na świeżym powietrzu i oferuje dwuzakresową, pięciosystemową obsługę GNSS, która była obecna w Huawei Watch 3 i widzieliśmy podobne wsparcie w Coros Vertix 2, podczas gdy Fenix i Garmin Fenix Zegarki Epix oferują wielozakresowe tryby GNSS.

Ten dwuzakresowy, pięciosystemowy tryb GNSS oznacza, że jest on w stanie wykorzystać dodatkowe sygnały z obsługiwanych systemów satelitarnych, aby poprawić dokładność na zewnątrz.

HUAWEI WATCH GT RUNNER: ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Każdy dobry zegarek do biegania musi zapewniać taką żywotność baterii, która wytrzymuje dobrze podczas korzystania z GPS i generalnie nie wymaga ładowania co kilka dni.

Huawei sugeruje, że typowe użytkowanie to 14 dni, ale nie podaje danych dotyczących żywotności baterii GPS. W przypadku intensywnego użytkowania sugeruje to, że GT Runner wytrzymuje 7 dni. W oparciu o nasze doświadczenie w intensywnym użytkowaniu, śledzenie 3-4 biegów na świeżym powietrzu tygodniowo (w tym dłuższego dwugodzinnego biegu), z włączonymi powiadomieniami i ekranem nie ustawionym na zawsze włączony, było to dobre do użytku w tym tygodniu.

Po godzinie biegania na świeżym powietrzu zaobserwowaliśmy 8% spadek. Sugerowałoby to żywotność baterii około 15 godzin.

Oprócz jego osiągów możesz uzyskać zegarek promocję GT runner.

External content

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu