RSS

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

Wycena działalności gospodarczej. Wpływ typu ewidencji.

Wycena jednoosobowej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej) jest dokonywana w dużej mierze na podstawie dokumentów finansowych…

Jak adaptogeny mogą wspierać odchudzanie?

W obliczu rosnącego problemu otyłości, wiele osób szuka skutecznych i bezpiecznych metod wspierających utratę wagi.…

«
»

Jaki zegarek sportowy wybrać? Zegarek Timex!

  • Napisany przez:

Mówi się, że mężczyzna powinien mieć co najmniej dwa zegarki – jeden elegancki, idealny do garnituru i drugi, sportowy zegarek na co dzień. I o ile w przypadku tego pierwszego liczy się przede wszystkim odpowiednia prezencja, to zegarek sportowy powinien odznaczać się praktycznością, wytrzymałością i dodatkowymi funkcjami.

Zegarek sportowy – na co zwrócić uwagę?

Zegarek sportowy – męski gadżet, który powinien zarówno dobrze wyglądać, jak i radzić sobie w trudnych warunkach. Jest to zegarek wodoodporny, w którym można nurkować, odporny na zrysowania. Nadaje się zarówno do treningów na siłowni, jak i jest świetnym zegarkiem do biegania. Ten zegarek to zegarek Timex.

– Za firmą Timex przemawia przede wszystkim doświadczenie, bo jej korzenie sięgają połowy XIX wieku. To producent z ogromnym asortymentem zarówno zegarków klasycznych, jak i sportowych zegarków męskich. Zegarki Timex męskie odznaczają się zazwyczaj kopertą średniej wielkości – odpowiednio masywną, ale wciąż wygodną – oraz sporą wytrzymałością. Wiele zegarków sportowych męskich od Timex pozwala na nurkowanie z nimi na ręce. Z drugiej strony są to zegarki sportowe o niezbyt wygórowanej cenie, idealne jako pierwszy zegarek tego typu– wyjaśnia specjalista sklepu FabrykaZegarkow.pl.

Sportowe zegarki męskie Timex – dlaczego warto?

Zegarki Timex można podzielić na kilka różnych serii. Najpopularniejsze z nich to zegarki Timex Expedition, zegarki Timex Marathon oraz zegarki Timex Ironman. Wybierając zegarek męski Timex, dla siebie bądź bliskiej nam osoby, zastanówmy się do czego zegarek ten będzie wykorzystywany. Czy szukamy zegarka do biegania, zegarka Timex sportowego idealnego do nurkowania, a może takiego, który sprawdzi się w górach? – Zegarek męski Timex może być taki, jak chcemy – bogactwo oferty sprawia, że właściwie każdy znajdzie model z odpowiadającą mu kalibracją i zakresem cenowym. Zegarki Timex męskie to także ciekawy pomysł na prezent– dodaje specjalista sklepu FabrykaZegarkow.pl.

Sportowy zegarek męski Timex Expedition

Zegarki męskie Timex Expedition to niezwykle ciekawa linia produktów. Z jednej strony znajdziemy tu modele o typowo sportowym charakterze, z paskiem wykonanym z tworzywa sztucznego, z drugiej w ofercie znajdują się także modele nieco bardziej klasyczne na skórzanym pasku. Zegarek Timex Expedition jest więc pewnego rodzaju kompromisem pomiędzy sportowym charakterem i uniwersalnością zegarka na co dzień. Zegarek męski Timex Expedition występuje w pięciu różnych kolorach tarczy i odznacza się różnym stopniem wodoszczelności. Jeśli interesuje nas zegarek sportowy do biegania, wystarczy wodoszczelność do poziomu 50 m (odpowiada zachlapaniom). Jeśli natomiast szukamy zegarka do nurkowania z akwalungiem, sięgnijmy po zegarek wodoszczelny do poziomu 200 m.

Zegarki męskie sportowe Timex Ironman

Zegarek Timex Ironman to przede wszystkim męski zegarek sportowy w rozsądnej cenie. Wykonane w głównej mierze z tworzywa sztucznego i wytrzymałych szkiełek hesalitowych i mineralnych, męskie zegarki Times Ironman to świetna propozycja dla nastolatka. Z jednej strony zegarki sportowe Timex Ironman charakteryzują się sporą odpornością na obtłuczenia oraz wysokim stopniem wodoszczelności, a z drugiej nie nadwyrężą niczyjego budżetu. Idealne dla kogoś, kto szuka podstawowego zegarka do biegania lub dopiero zaczyna swoją przygodę z zegarkami sportowymi.

Sportowy zegarek męski Timex Marathon

Zegarki Timex Marathon to zegarki sportowe męskie – wykonane z tworzywa sztucznego, z wytrzymałym szkiełkiem, podświetlaną tarczą, chronografem, datownikiem, alarmem – taki zegarek męski Timex ma wszystko czego potrzebuje każdy fan biegania czy siłowni. Wodoszczelność, w zależności od modelu, może pozwalać na bieg w deszczu lub nurkowanie z zegarkiem na ręku. Zegarek Timex czarny to także klasyczny design zegarka sportowego, dzięki czemu pasować on będzie do każdego stroju. Zegarek Timex Marathon może stanowić także idealny zegarek na co dzień.

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu