RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Korzystaj z konta Revolut Premium i dbaj o domowy budżet

  • Napisany przez:

Oszczędzanie na codziennych zakupach jest możliwe bez konieczności odmawiania sobie wszystkich przyjemności. Każdy może sobie pozwolić na więcej, jeśli rozsądnie zarządza budżetem. Wystarczy, że uruchomi się aplikację, która pomoże wybierać ciekawe rozwiązania finansowe, oszczędzać na codziennych zakupach i korzystać z możliwości wymiany walut po atrakcyjnym kursie. Sprawdź, co możesz zyskać, gdy ściągniesz aplikację Revolut.

  1. Konto Revolut dla nowych użytkowników
  2. Oszczędzaj z pomocą aplikacji Revolut
  3. Zyskuj więcej na codziennych zakupach z użyciem karty Revolut

Na stronie Revolut promocja na start dla nowych użytkowników zapewnia dostęp do darmowego konta premium przez 3 miesiące. Dzięki temu każdy użytkownik może efektywniej zarządzać swoim budżetem i ograniczyć zbędne wydatki. Kody rabatowe Revolut i rozmaite usługi finansowe dostępne w ramach promocji Revolut sprawiają, że codzienne zakupy kosztują mniej, a użytkownik ma więcej pieniędzy na spełnianie marzeń. Dowiedz się więcej o tym, co możesz zyskać, decydując się na pierwsze konto bankowe za pośrednictwem Revolut.

Konto Revolut dla nowych użytkowników

Nowi użytkownicy na koncie Revolut mogą zyskać dostęp do wszystkich funkcji Premium na okres 3 miesięcy. Jeśli zainstalujesz aplikację Revolut bonus za założenie konta zostanie przyznany od razu. Od pierwszych dni zyskasz możliwość korzystania z praktycznych planów zarządzania budżetem, funkcji wymiany walut bez ukrytych opłat bądź inwestowania w kryptowaluty. Dzięki temu Revolut Premium pozwoli Ci poznać korzyści z atrakcyjnych zasad finansowania różnych wydatków i jednoczesnego lepszego zarządzania domowym budżetem bez względu na jego wysokość.

Oszczędzaj z pomocą aplikacji Revolut

Konto Revolut 3 miesiące Premium to okazja, by sprawdzić, jak działają funkcje do obniżania codziennych wydatków. Użytkownik może zamówić kartę Revolut, a następnie używać jej na co dzień podczas zakupów. Dzięki temu lepiej skontroluje poziom wydatków na podstawowe zakupy spożywcze i chemiczne. W przypadku konta Revolut promocja daje możliwość połączenia karty z aplikacjami Google Pay i Apple Pay. Takie rozwiązanie sprawia, że łączy się wygodne płatności kartą z płatnościami telefonem.

Wybierając aplikację Revolut do wymiany walut, można bezpiecznie i korzystnie kupić lub sprzedać 30 walut. Wymiana odbywa się po korzystnym kursie międzybankowym bez żadnych ukrytych opłat. Kurs jest z góry znany każdemu użytkownikowi, dlatego może zadecydować, czy wymiana mu się opłaca. Dodatkowo inteligentny plan zarządzania budżetem i planowania przyszłych wydatków sprawia, że szybciej zauważa, na co wydaje zbyt duże kwoty i gdzie może zaoszczędzić każdego miesiąca. Co ważne, od każdej transakcji zawartej przez Revolut można odstąpić zgodnie z zasadami obowiązującego prawa.

Zyskuj więcej na codziennych zakupach z użyciem karty Revolut

Płatności kartą Revolut mogą być jednorazowe, co ogranicza ryzyko podczas dokonywania transakcji w Internecie. Jednorazowa karta zapobiega kradzieży pieniędzy z konta. Dane pozyskane z karty są dla cyberprzestępców bezużyteczne. Jednocześnie do każdej transakcji użytkownik może użyć kod rabatowy Revolut, by zapłacić za zamówienie jeszcze mniej. W aplikacji po założeniu konta można skorzystać z kodów rabatowych, które dają dostęp do tanich transakcji podczas wykonywania płatności za granicą i oszczędności w czasie płatności kartą Revolut Metal. Atrakcyjne zniżki czekają zarówno na użytkowników indywidualnych, jak i na przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić biznes w sposób nowoczesny.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu