RSS

Nieudane przeszczepy włosów . Jak ich uniknąć?

Zmagasz się z łysieniem plackowatym? A może natura nie obdarzyła cię bujną fryzurą? Jeśli w…

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

«
»

Koszt druku naklejek i etykiet samoprzylepnych w Krakowie

  • Napisany przez:

Naklejki i etykiety samoprzylepne znajdują powszechne zastosowanie. Wynika to choćby z tego, że firmy poligraficzne oferuje ich różne rodzaje. Dzięki temu można dostosować je do indywidualnych potrzeb. To ważne, ponieważ wybierając konkretny rodzaj naklejek i etykiet samoprzylepnych pod uwagę brać należy właśnie ich przeznaczenie. Warto zatem wiedzieć, w jaki sposób są one produkowane oraz jaki jest ich koszt.

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych

Do druku naklejek i etykiet samoprzylepnych stosuje się różne technologie druku. Najczęściej jest to jednak metoda termotransferowa. Zlecenie druku tą metodą jest najkorzystniejsze. Zamówienie zrealizowane będzie szybko, a jego koszt nie będzie wysoki. Termotransferowa metoda druku polega na przenoszeniu barwnika z taśmy termotransferowej na powierzchnię etykiet. Dużą zaletą tej technologii druku jest z pewnością to, że pozwala ona na osiągnięcie efektu naprawdę wysokiej jakości. Co ważne, metodę termostarsferową zastosować można zarówno do druku małego, jak i dużego nakładu. Dlatego też tak wiele drukarni w Krakowie oferuje realizację zleceń na naklejki i etykiety samoprzylepne właśnie tą metodą. Takie rozwiązanie umożliwia zlecenie druku zarówno małym, jak i dużym firmom. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że technologia termotransferowa umożliwia druk niemal każdego rodzaju naklejek i etykiet samoprzylepnych. Często to właśnie tą metodą drukowane są kody kresowe, daty produkcji czy składy produktów.

Ofertę na wykonanie i druk naklejek lub etykiet samoprzylepnych możesz zlecić krakowskiej agekcji reklamowej PSP Studio. Dokładną ofertę możesz sprawdzić pod linkiem.

Przeznaczenie naklejek i etykiet samoprzylepnych

Jak wspomniano, wybierając konkretny rodzaj naklejek lub etykiet pod uwagę wziąć należy ich przeznaczenie. Oznacza to, że zlecając druk etykiet w krakowskiej drukarni, poinformować trzeba wcześniej, do czego dokładnie będzie one wykorzystywane. Dzięki temu firma poligraficzna dobierze taki materiał, którego właściwości najlepiej odpowiadać będą konkretnym wymaganiom. Jeśli etykiety planuje się umieścić na produktach szybko schodzących, to mogą być one wydrukowane tak naprawdę na zwykłym papierze. Inaczej jest w przypadku etykiet, które muszą zachować swoją trwałość przez dłuższy czas, zwłaszcza jeśli narażone będą na działanie czynników atmosferycznych. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie druk etykiet samoprzylepnych na folii.

Koszt druku naklejek i etykiet samoprzylepnych

Ceny druku naklejek i etykiet w Krakowie są zróżnicowane. Wpływ na końcową cenę na kilka istotnych czynników. Po pierwsze jest to nakład. Pamiętać tu trzeba, że im większy nakład, tym mniejsza cena za jedną sztukę. Dodatkowo na koszt naklejek i etykiet wpływa ich rozmiar oraz kształt. Najtańsze są etykiety standardowe, czyli w kształcie prostokąta, kwadratu czy koła. Droższe są już etykiety w bardziej nietypowych kształtach. Ważne jest jednak, że dziś dobra drukarnia jest w stanie wydrukować etykiety w niemal każdym rozmiarze i kształcie. W Krakowie firmy poligraficzne dysponują dziś nowoczesnymi maszynami drukarskimi, co pozwala im na realizację niemal każdego, nawet bardzo nietypowego zamówienia.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/kartony-do-zadan-specjalnych-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-kartonach/

https://www.mistrzu.com/gdzie-najlepiej-sprawdzaja-sie-drukarki-etykiet-zebra/

https://www.mistrzu.com/jaka-drukarka-do-kart-plastikowych-jest-najlepszym-wyborem-wszystko-co-trzeba-wiedziec/

https://www.mistrzu.com/wysokiej-jakosci-drukarki-termotransferowe-i-ich-zadania/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu