RSS

Domowa koloryzacja - jak uniknąć rozczarowania?

Samodzielne farbowanie włosów w domu jest sporym wyzwaniem i warto się do niego odpowiednio przygotować,…

Rodzaje maszyn cnc - krótki przewodnik

Maszyny CNC to wiele różnorodnych urządzeń, które pozwalają na kształtowanie materiałów, nadawanie innym pewnych właściwości…

PIT 37 – różne formy znanej deklaracji

PIT 37 – różne formy znanej deklaracji PIT 37 to zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu lub…

Jak działają tabletki na powiększenie penisa jak member…

Jeszcze do niedawna jedyną dostępną metodą na zwiększenie rozmiaru penisa była operacja chirurgiczna polegająca na…

«
»

Materac Gorczycowy z gorczycy białej – przydatny na bóle.

Materace gorczycowe to naturalne produkty stosowane na bóle reumatyczne, stawów i mięśniowe! Właściwości gorczycy białej są znane od ponad 5000 lat, pierwsze wzmianki znaleziono w Indiach. Również starożytni Sumerowie wiedzieli jak stosować gorczycę białą do celów zdrowotnych.

Więc jeśli już ktoś inny wiele lat temu wykorzystywał naturalne właściwości tej rośliny to dlaczego w obecnych czasach tego nie robić. Dostępne wszędzie chemiczne metody są w pewnych dolegliwościach wspomagane lub zastępowane przez metody naturalne.

Najczęściej wykorzystywanym produktem wypełnionym gorczyca białą jest materac gorczycowy taki jak w linku https://www.zdrowapolka.pl/materac-gorczycowy-rehabilitacyjny-180-x-70cm.html

oraz poduszki gorczycowe dostępne w sklepie ZdrowaPolka.pl.

I materace gorczycowe i poduszki gorczycowe są dostępne w różnych wymiarach. Jest możliwość zamówienia również z dodatkami takimi jak lawenda lub melisa oraz naturalny, nieoszlifowany bursztyn bałtycki wzmacniający działanie gorczycy białej.

Materace gorczycowe występują również z dodatkami łuski gryki, która powoduje zmniejszenie lub wyeliminowanie pocenia się w czasie spania lub odpoczynku ponieważ łuska gryki zapewnia cyrkulacje powietrza między ziarenkami gorczycy białej i łuską gryki. Są dostępne również materace w pełni napełnione samą łuską gryki działające przeciwodleżynowo. Dostępne w linku https://www.zdrowapolka.pl/category/wyroby-z-gryki-materace-z-gryki

Materace gorczycowe oraz poduszki gorczycowe są dostępne z pokrowcami nieprzemakalnymi w różnych kolorach.

 

Materac gorczycowy wypełniony gorczycą białą.

Materac gorczycowy lub poduszkę gorczycową można zastosować przy bólach stawów, reumatycznych, artretycznych, mięśniowych, pourazowych, kostnych, bólach kręgosłupa, przy migrenach, bólach zatok, głowy, a także stanach lękowych, stresowych, depresyjnych, pomocna może się okazać w schorzeniach skóry, takich jak łuszczyca, egzema oraz w rehabilitacji – pomagają rozluźniać mięśnie.

Nasiona gorczycy białej zawarte w materacach gorczycowych lub innych wyrobach gorczycowych takich jak poduszki gorczycowe, pasy gorczycowe czy czapki gorczycowe wytwarzają bardzo silne pole biologiczne wzmacniając biopole człowieka.

 

Jakość materaca z gorczycą – do kiedy działa gorczyca biała.

Gorczyca biała używana do produkcji materacy gorczycowych jest zawsze z najświeższych zbiorów. Należy o tym zawsze pamiętać ponieważ badania wykazały, że właściwości zdrowotne gorczycy białej utrzymują się do dwóch lat. Po tym okresie konieczna jest wymiana wyrobów gorczycowych na nowe. Większość materacy gorczycowych i poduszek gorczycowych proponowanych w naszym sklepie jest wykonana w sposób umożliwiający wymianę gorczycy białej na świeżą bez konieczności wyrzucania poszewki. Poszewki są wykonane z naturalnej grubej bawełny o gęstym splocie.

Naturalne surowce oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że wyroby gorczycowe dostępne na ZdrowaPolka.pl są bardzo atrakcyjna propozycją. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu