RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Producent wiązek kablowych – Profitect

  • Napisany przez:

Firma Profitect to wiodący producent gotowych wiązek i połączeń elektrycznych, który specjalizuje się również w wykonywaniu kompleksowych instalacji w obiektach przemysłowych. Profitect działa na rynku już od 14 lat i z powodzeniem dostarcza dobrej jakości produkty oraz oferuje usługi związane z projektowaniem, montażem, wdrażaniem i serwisem profesjonalnych instalacji przemysłowych. A co jeszcze wyróżnia tego producenta wiązek kablowych?

Czym są wiązki kablowe?

Wiązki kablowe znajdują się w każdym urządzeniu elektrycznym i to dzięki nim możliwe jest przewodzenie prądu między poszczególnymi podzespołami. Wiązki służą do zasilania danego urządzenia oraz mogą też transmitować zakodowane informacje. Dlatego to ważne, aby zostały precyzyjnie zaprojektowane ze starannie dobranych materiałów. Firma Profitect oferuje swoim klientom precyzyjnie wykonane wiązki kablowe, które są przygotowane do zastosowania w branży chłodniczej, gastronomicznej lub AGD-RTV. Ponadto produkt ten doskonale się sprawdzi także w miejscach, gdzie trzeba szybko podłączyć różnego rodzaju odbiorniki elektryczne.

Wiązki kablowe – parametry i rodzaje

Firma Profitect oferuje wiązki kablowe o dowolnej długości przewodów z przekrojem dostosowanym do wymagań konkretnej instalacji. W zależności od potrzeb klienta można wybrać różne typy przyłączy oraz dokładnie określić ich ilość i sposób rozmieszczenia na wiązce. Poza tym zakończenie przewodów może być bezpiecznie odizolowane lub wyposażone w profesjonalne konektory. W firmie Profitect klienci mogą zamówić również kompletne szafy sterownicze zaprojektowane specjalnie na potrzeby danego zakładu. Obecnie oferta Profitect obejmuje następujące produkty:

  • wiązki do wentylatorów
  • wiązki do silników
  • wiązki do oświetlenia i listew oświetleniowych
  • wielożyłowe wiązki rozłączalne
  • uniwersalne wiązki szerokiego zastosowania

Co ważne proponowane rozwiązania są niezwykle wytrzymałe i niezawodne, dzięki czemu świetnie się sprawdzą nawet w miejscach, gdzie zużycie prądu i obciążenie instalacji jest bardzo duże.

Projektowanie i montaż instalacji

Firma Profitect zajmuje się również doradztwem w zakresie profesjonalnych instalacji używanych w chłodnictwie przemysłowym, klimatyzacji, wentylacji mechanicznej oraz BMS. Korzystając z usług tego przedsiębiorstwa, można wybrać optymalne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w obiektach przemysłowych, biurowych, hotelach czy też budynkach użyteczności publicznej. Ponadto profesjonalny zespół pracowników zadba o to, aby każdy klient otrzymał stosowane wsparcie przez cały okres projektowania i wdrażania wybranych produktów.

Chcąc zamówić wiązki lub projekt instalacji w firmie Profitect, wystarczy zadzwonić pod wskazany na stronie internetowej numer telefonu i umówić się na dogodny dla klienta termin. Wszystkie usługi wykonywane są z należytą starannością i z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Na stronie firmy Profitect można także zobaczyć przykładowe realizacje i zapoznać się ze specyfikacją techniczną poszczególnych produktów.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu