RSS

Zcash – anonimowa kryptowaluta, zbudowana na kodzie źródłowym…

Kryptowaluta Zcash to projekt, który działa od jesieni 2016 roku. Zcash jest określany mianem odpowiednika…

Kto może starać się o dotacje unijne?

W przeciągu kilkunastu lat bycia w Unii Europejskiej nasz kraj, otrzymał z dotacji nawet do…

Zakłady na piłkę nożną

O zakładach bukmacherskich słyszał chyba każdy z nas. Zainteresowanie nimi wzrasta przed eliminacjami do mistrzostw…

Co stosować w walce z hemoroidami?

Hemoroidy to dla wielu osób wstydliwy problem, choć tak naprawdę jest on bardzo częsty. Wskazuje…

«
»

Przeszczep włosów w Turcji – czy warto się na niego zdecydować?

Problem wypadających włosów dotyczy bardzo wielu z nas, a co gorsza zaczyna się często w bardzo młodym wieku. Co możemy zrobić, aby uratować naszą fryzurę przed całkowitą destrukcją? Na czym polega przeszczep włosów i co sprawia, że jest on jedynym skutecznym rozwiązaniem na ten problem?

  1. Jak działa przeszczep włosów?
  2. Kto może poddać się przeszczepowi włosów?
  3. Gdzie wybrać się na przeszczep włosów?
  4. Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto jechać właśnie tam?

Jak działa przeszczep włosów?

Różne formy łysienia dotykają wielu osób pośród nas. Czasem zauważamy wręcz, że pierwsze oznaki nadmiernej utraty włosów pojawiają się bardzo wcześnie, na przykład u dwudziestolatków czy trzydziestolatków. Przyczyn takiego zdarzenia może być bardzo dużo: być może mamy predyspozycje genetyczne do szybkiego i wczesnego łysienia, podobny stan może być też wywołany zaburzeniami w organizmie lub na przykład odczuwaniem silnego stresu przez długi czas. Nie bez znaczenia jest również nasz styl życia – im gorszy, tym większe mamy szanse na problemy przerzedzającej się czupryny.

W sytuacji, gdy podobna kwestia zaczyna nas dotyczyć, może się okazać, że korzystanie ze specjalnych szamponów czy zabiegów kosmetycznych nie jest wystarczające. W przypadku łysienia androgenowego bardzo trudno jest doprowadzić włosy do stanu bujnej czupryny. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest przeszczep włosów, czyli przeniesienie ich graft po grafcie z miejsc nie dotkniętych łysieniem w te, gdzie są np. duże zakola.

 

Kto może poddać się przeszczepowi włosów?

Przeszczep włosów to procedura dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jest skuteczna w przypadku łysienia androgenowego, a także wtedy, gdy brak włosów jest wynikiem jakiegoś urazu lub ma inne podłoże. Jeżeli rozważamy poddanie się podobnemu zabiegowi, warto przede wszystkim rozważyć, jak wybrać klinikę przeszczepu włosów. Powinno być placówka, w której zostaniemy wysłuchani i dokładnie zbadani, a także takie, gdzie zabieg zostanie ściśle dopasowany do naszych potrzeb i wykonany przez lekarzy i zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

 

Gdzie wybrać się na przeszczep włosów?

Jeżeli chcemy poddać się przeszczepowi włosów, mamy do wyboru wiele miejsc i klinik, które oferują podobne usługi. Powinniśmy jednak dobrze się zastanowić nad tym, na którą się zdecydujemy. Niewprawnie przeprowadzona procedura może zaowocować włosami rosnącymi we wszystkich kierunkach, które nie będą się estetycznie prezentować ani nie rozwiążą naszego problemu, a w najgorszych przypadkach przeszczepione mieszki mogą nawet wypaść. Właśnie z tego względu powinniśmy dobrze sprawdzić miejsce, do którego chcemy się udać. Najlepiej mamy w sytuacji, gdy możemy poprosić kogoś o rekomendację i polecenie podobnej kliniki – wtedy możemy dowiedzieć się wielu rzeczy z punktu widzenia innego pacjenta.

 

Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto jechać właśnie tam?

Jednym z lepszych miejsc, w którym znajdziemy najlepszych specjalistów przeprowadzających transplantację włosów, jest Turcja. W Turcji kliniki oferują szeroki zakres zabiegów z medycyny estetycznej, a dzięki stosunkowo niewielkiej odległości wybranie się tam celem dokonania przeszczepu włosów jest efektywne z ekonomicznego punktu widzenia. Pamiętajmy tylko o tym, aby dobrze zorganizować przeszczep włosów w Turcji – powinniśmy zdecydować się na firmę, która zapewni nam wszystkie niezbędne elementy całego procesu, jak na przykład trasfnery, noclegi, wyżywienie czy dostęp do tłumacza. Procedura jest na tyle skuteczna, że nie musimy obawiać się konieczności powrotu na powtórkę – spektakularny efekt możemy uzyskać już po pierwszym zabiegu przeszczepu włosów.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu