RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Agencja reklamowa większość prac wykona zdalnie. Wybierz dobrze i nie przepłacaj

  • Napisany przez:

Agencja reklamowa to firma jak każda inna. Oferuje usługi,  które mają przynieść określony efekt. W tym przypadku mowa jest przede wszystkim o działaniach marketingowym zmierzających do pokazania firmy na rynku, utrwaleniu wizerunku i pokazaniu a następnie wypromowaniu produktu a w konsekwencji jego sprzedaży. Przy wyborze odpowiedniej agencji reklamowej nie warto sugerować się lokalizacją, bo większość zadań może być wykonana zdalnie.

Współpraca z agencją reklamową często zaczyna się już  w momencie zrodzenia się samej idei firmy. Pierwszym krokiem może być nawet samo nadanie nazwy produktowi albo całej działalności. Dalej jest już stworzenie logo, haseł reklamowych, strony internetowej, materiałów wizerunkowych zaczynając od wizytówek, plakatów po tworzenie filmów na youtube, prowadzenie fanpage czy organizację eventów. Te kompleksowe działania w dużej mierze można wykonać poprzez zdalną współpracę.

 

Projektowanie logo. Poznań, Wrocław, Zielona Góra  może je zrobić zdalnie

Jeśli wpisujesz w wyszukiwarkę hasło „projektowanie logo poznań”, to właśnie wkraczasz w sferę działań agencji reklamowej. Ale warto pamiętać, że obecnie wiele firm działa zdalnie i nie musimy się ograniczać tylko do firm lokalnych. Równie dobrze efekty pracy mogą być wysyłane na maila, mogą być realizowane wideokonferencje, a wszelkie ustalenia konsultowane telefonicznie. Ma to niewątpliwie plusy, bo przede wszystkim nie tracimy czasu na dojazdy i możemy zapoznać się z prezentowanymi materiałami na spokojnie, kiedy mamy na to czas.

 

Tworzenie filmów na youtube. Czy można to robić zdalnie?

W przypadku tworzenia filmów na youtube, to już w gestii agencji reklamowej leży by zebrać odpowiedni materiał filmowy i to ona zadba o to by być w odpowiednim miejscu i czasie. Jeśli są to filmy produktowe to wystarczy przesłać artykuły agencji reklamowej, a ona już w swoim studio zadba o stworzenie materiałów promocyjnych. Jeśli są to firmy instruktażowe czy wizerunkowe być może będzie konieczna wizyta w firmie.

Ale agencja reklamowa z powodzeniem może prowadzić zdalnie fanpage na Facebooku, kampanie reklamowe w mediach społecznościowych czy poprzez Google. Podobnie projektowanie plakatów, wizytówek i innych materiałów drukowanych może odbywać się bez osobistej wizyty klienta, bo on nie uczestniczy bezpośrednio w procesie tworzenia a jest końcowym odbiorcą oceniającym czy efekt jest taki jakiego oczekiwał.

Warto zatem rozpatrzyć zdalna formę współpracy nie tylko z uwagi na zyskany czas, ale także na koszty realizowanych zadań. Często agencje reklamowe z mniejszych miejscowości mają korzystniejsze stawki niż te z dużych. A zaoszczędzone pieniądze możemy zainwestować w dalszy rozwój naszej firmy.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/czym-sie-zajmuje-agencja-ux/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu