RSS

Pianka do mycia twarzy

Pianka do mycia twarzy to kosmetyk, którego głównym zadaniem jest oczyszczenie skóry twarzy z zanieczyszczeń,…

Zarabianie na promocjach bankowych jest teraz proste jak…

Banki organizują wiele atrakcyjnych promocji, aby zachęcić klientów do wybrania ich oferty. Zobacz, jak działają…

Jak szybko wyrzeźbić brzuch za pomocą prostych ćwiczeń?

Pięknie wyrzeźbione, silne mięśnie brzucha to jeden z atrybutów zdrowej i wysportowanej sylwetki. Nic zatem…

Fuzje i przejęcia to nie jest to samo!…

Rynek jest coraz bardziej wymagający, co zmusza przedsiębiorców do szukania kolejnych rozwiązań. W praktyce wiąże…

«
»

Szkatułki jako pamiątki Chrztu Świętego – dlaczego to dobry pomysł na prezent?

Wybór pamiątki Chrztu Świętego

Zaproszenie na Chrzest Święty wiąże się z wyborem prezentu na tę okazję. Często, gdy brakuje pomysłu na podarunek lub czasu, by się za nim rozejrzeć, wybór pada na prezent pieniężny. Warto jednak poświęcić chwilę i zastanowić się nad możliwościami. Chrzest Św. to wydarzenie, które odbywa się tylko raz w życiu i to w wieku, którego dziecko nie jest w stanie zapamiętać. Właśnie dlatego warto przemyśleć prezent, który podarujesz na pamiątkę tej uroczystości. Propozycji na pamiątki Chrztu Świętego jest wiele. Jedną z nich jest szkatułka. Dlaczego jest to dobry pomysł na podarunek? Dowiesz się w dalszej części artykułu.

Szkatułka na pamiątkę Chrztu Świętego

Szkatułka to najprościej mówiąc ozdobne pudełko do przechowywania drobiazgów. Może być wykonana z różnorodnych materiałów. Dostępne są szkatułki drewniane, porcelanowe, metalowe, srebrne i złote. Myśląc o szkatułce, na pewno przychodzi na myśl służąca do przechowywania biżuterii, z pozytywką w środku. Szkatułki z przeznaczeniem dla dziecka, często zawierają ozdobne motywy dziecięce. Wykończone są np. miniaturowymi figurkami zwierzątek, aniołków itp. Mają ciekawe kształty np. koników na biegunach, misiów, stópek lub są wręcz żywym odzwierciedleniem np. ciuchci, statków, które posiadają ruchome elementy. Do czego szkatułka będzie służyły dziecku? To przede wszystkim przedmiot o pamiątkowym charakterze. Wśród szkatułek istnieją takie, które mają już z góry określone przeznaczenie. Np. na pukiel włosów, pierwszy ząbek, pierwsze zdjęcie niemowlęce lub opaskę identyfikacyjną dziecka ze szpitala. Są to bardzo cenne pamiątki, które rodzice często nie wiedzą gdzie przechowywać, aby nie zapodziały się. Dzięki szkatułce przedmioty umieszczone w środku, będą bezpieczne na lata i dostępne w każdej chwili.

Jak upamiętnić Chrzest Święty na szkatułce ?

Jeżeli szkatułka jest metalowa, srebrna lub drewniana , to można wykonać indywidualny grawer https://alechrzest.pl/pl/products/szkatulki-stopki-posrebrzane-z-grawerem-dedykacja-18759.html na wierzchu pudełka. Można umieścić na nich imię dziecka, datę urodzin, Chrztu Św. lub inne słowa, które zapadną w pamięci obdarowanej osoby, w tym przypadku dziecka. Gdy już podrośnie, z pewnością doceni tak wyjątkowy przedmiot, a przede wszystkim to co się w nim kryje. Będzie zachwycone mając możliwość obejrzenia tych wszystkich skarbów gromadzonych przez lata jego dzieciństwa. Dając szkatułkę na prezent, można w niej od razu coś umieścić np. jakiś element biżuterii, pieniążki na drobne wydatki lub medalik itp.

Gdzie zamówić szkatułkę z grawerem na pamiątkę?

Najłatwiej wybrać i zamówić taką szkatułkę z możliwością personalizacji przez Internet. Szeroki wybór szkatułek dla dzieci z okazji Chrztu Św. jest dostępny na Alechrzest.pl. Zapewniamy bezpieczne zakupy przez Internet. Grawer wykonujemy bezpośrednio po opłaceniu zamówieniu, wg. projektu klienta. Grawerunek jest wykonywany techniką laserową, za pomocą nowoczesnych maszyn, co gwarantuje znakomitą jakość wykonywanych projektów i ich trwałość.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/docen-swoich-pracownikow-na-swieta-5-pomyslow-na-swiateczne-benefity-pracownicze/

https://www.mistrzu.com/prezenty-na-dzien-matki-ktore-wywolaja-zachwyt/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu