RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Szukasz stylowej ochrony przed słońcem? Postaw na plisy okienne!

  • Napisany przez:

Rolety to jeden ze sposobów na to, aby ochronić swój dom, mieszkanie przed nadmiernym słońcem, które daje się we znaki głównie latem. Jest to jedna z najtańszych opcji, z której chętnie korzysta wiele osób. Rolety, plisy, żaluzje – istnieje wiele nazw oraz wiele ciekawych produktów, które charakteryzują się tym samym efektem, ale różnym sposobem działania, montażu czy też innymi materiałami użytymi do produkcji. Jeśli chcesz zainwestować w dobrej jakości plisy do swojego domu, sprawdź wpierw, na co warto zwrócić uwagę oraz który rodzaj sprawdzi się u Ciebie najlepiej!

Rolety plisowane – czym się charakteryzują?

Na rynku możemy znaleźć wielu profesjonalnych producentów, którzy doskonale znają się na tym, jak tworzy się plisy. Poznań to bardzo duże miasto, dlatego łatwo znaleźć jest odpowiedni sklep czy dystrybutora, u którego można złożyć zamówienie. Czym jednak charakteryzują się plisy okienne? Warto znać odpowiedź na to pytania, zanim właśnie ten typ osłony zamówisz.

Plisy okienne to praktyczna, a zarazem bardzo estetyczna propozycja osłony okiennej, zarówno do małych okien, okien pionowych czy drzwi balkonowych. Sprawdzą się również w przypadku przeszkleń o nietypowych kształtach. Plisy dość dosadnie wyróżniają się na tle innych osłon okiennych, ponieważ w tym przypadku materiał składa się w charakterystyczną harmonijkę, w momencie, kiedy w innych roletach zazwyczaj jest zwijany na rurkę znajdującą się na górze ramy okiennej. Konstrukcja plis pozwala na to, aby jednocześnie zaciągać materiał na dół, jak i do góry. Ponadto, plisę można usytuować na dowolnej wysokości, w momencie, kiedy inne rolety wymagają zamontowania nad szybą, najczęściej na ramie okiennej.

Plisy okienne to nie tylko szeroka gama kolorystyczna, duża możliwość ingerowania w wymiar, ale również możliwość montażu na oknach dachowych.

Czy żaluzje plisowane można montować bezinwazyjnie?

Plisy Poznań zazwyczaj montowane są bezinwazyjnie. Ich konstrukcja pozwala na montaż poprzez wypieranie z obydwu stron na ramie okiennej, tuż przy szybie. Nie ma konieczności wiercenia i korzystania z inwazyjnych metod, które mogłyby nieodwracalnie uszkodzić całe okno.

Jeśli latem masz również problem z owadami, komarami czy muchami, koniecznie spraw sobie moskitiery Poznań. Również montowane są bezinwazyjnie, a gwarantują szczelność, o jakiej każdy z nas marzy, kiedy nadchodzi czas masowego ataku komarów. Delikatna siateczka, choć wydaje się dość słabą ochroną, spełnia swoje zadanie znakomicie, dzięki czemu w pomieszczeniach nie ma ani jednego komara w porze letniej.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu