RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Agencja nieruchomości w Żywcu – wybierz mądrze!

Zastanawiacie się właśnie nad kupnem mieszkania lub domu? A może w planach na najbliższą przyszłość znalazła się sprzedaż albo wynajem lokalu? Zanim podejmiemy tak ważne życiowe kroki i decyzje, dobrze przygotujmy się. Profesjonalnie i szybko pomoże nam w tym odpowiednio wybrane biuro nieruchomości. Jak go mądrze wytypować?

Czym charakteryzuje się dobry agent nieruchomości?

Pośrednik (agent) nieruchomości powinien być przede wszystkim specjalistą – świetnie odnajdywać się w przepisach prawa, gdyż każdy, nawet najmniejszy błąd, może naprawdę sporo kosztować. To jednak za mało. Niezmiernie ważna jest kompleksowość oferowanych usług oraz ich skuteczność.

Liderem żywieckiego rynku jest, od wielu już lat, agencja nieruchomości działająca pod nazwą Józef Kufel Nieruchomości. Potwierdzają to rzesze zadowolonych klientów. Kadra biura posiada wszystkie wymienione powyżej cechy oraz wiele więcej zalet. Agencję prowadzi licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, posiadający również uprawnienia budowlane i państwowe uprawnienia związane z wyceną nieruchomości. Pracownicy firmy to nie tylko doświadczeni i profesjonalni agenci nieruchomości, ale również doradcy ubezpieczeniowi oraz kredytowi – dzięki temu firma może zaoferować klientom ogromną elastyczność, wszechstronność i skrócić maksymalnie czas potrzebny na niezbędne formalności.

Tradycja i nowoczesność

Najlepsze biura nieruchomości w Polsce łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Co to właściwie znaczy? Z jednej strony mogą szczycić się bogatym, wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie, wysokim poziomem wykwalifikowania i wiarygodnością, a z drugiej strony z kolei – znajomością wszystkich najnowszych trendów, a nawet umiejętnością ich wyznaczania. Żywieckie biuro pośrednictwa jest właśnie taką firmą. Aktywnie działa od 1993 r., czyli prawie 30 lat, a równocześnie dokładnie zna wszystkie aktualne tendencje pojawiające się w branży.

Jakie usługi są dostępne?

Zanim zdecydujemy się na dane biuro, musimy upewnić się, co konkretnie ma nam ono do zaoferowania. Niektóre biura nastawione są jedynie na szybkie „złapanie” klienta i podpisanie umowy, a potem trudno uzyskać od nich jakieś wsparcie. Naprawdę dobra agencja nieruchomości, czyli taka, z którą warto współpracować, przeprowadza usługobiorcę przez cały proces – od znalezienia spełniającego oczekiwania kontrahenta, przez obsługę transakcji związanej z nieruchomością (sprawdzenie stanu prawnego, negocjacje, przygotowanie umowy itd.), aż po samo przekazanie lokalu, domu czy działki. Takie właśnie usługi oferuje biuro nieruchomości w Żywcu Józef Kufel Nieruchomości.

Pomoc przy hipotece?

Przed wyłonieniem odpowiadającego naszym potrzebom i bezpiecznego dla naszej transakcji biura nieruchomości dobrze jest sprawdzić, czy ma ono w swoich propozycjach pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego na dom, mieszkanie czy działkę – warto zaznaczyć, że Józef Kufel Nieruchomości współpracuje z rzetelnymi pośrednikami kredytowymi na terenie Żywca i powiatu żywieckiego i chętnie wspiera klientów w znalezieniu jak najkorzystniejszego oprocentowania i okazyjnych warunków kredytowania.

Wycena nieruchomości

Korzystna dla klienta jest sytuacja, gdy nie musi szukać dodatkowych usługodawców, lecz może wszystko, co konieczne, załatwić w jednym miejscu. Przy nieruchomościach konieczną formalnością jest ich wycena. Niestety nie wszystkie biura mają pracowników o kompetencjach i odpowiednim doświadczeniu, by taką wycenę przeprowadzić w sposób rzetelny. W tej sytuacji ponownie żywiecka agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości okazuje się niezastąpiona.

Poszukiwanie nieruchomości na zamówienie

Nie każde biuro nieruchomości ma w swojej ofercie możliwość poszukiwania dla klienta nieruchomości zgodnej z jego preferencjami. Nie każde ma też odpowiednią wiedzę i bazę ofert, żeby taką usługę zaproponować. Józef Kufel Nieruchomości może pochwalić się bardzo szeroką bazą domów, mieszkań, działek i lokali zlokalizowanych w powiatach bielskim, cieszyńskim i żywieckim.

Jeśli szukacie agencji nieruchomości, która profesjonalnie, rzetelnie pomoże w całym procesie zakupu lub sprzedaży mieszkania, domu czy działki, pracownicy biura Józef Kufel Nieruchomości czekają na kontakt.

Józef Kufel Nieruchomości
al. Piłsudskiego 34/1
34-300 Żywiec
tel.: 33 860 05 55
e-mail: biuro@jkn.com.pl
www: www.jkn.com.pl

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/wynajem-biura-na-co-warto-zwrocic-uwage-wynajmujac-lokal-biurowy/

https://www.mistrzu.com/zalety-i-wady-korzystania-z-uslug-posrednika-nieruchomosci/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu