RSS

Pianka do mycia twarzy

Pianka do mycia twarzy to kosmetyk, którego głównym zadaniem jest oczyszczenie skóry twarzy z zanieczyszczeń,…

Zarabianie na promocjach bankowych jest teraz proste jak…

Banki organizują wiele atrakcyjnych promocji, aby zachęcić klientów do wybrania ich oferty. Zobacz, jak działają…

Jak szybko wyrzeźbić brzuch za pomocą prostych ćwiczeń?

Pięknie wyrzeźbione, silne mięśnie brzucha to jeden z atrybutów zdrowej i wysportowanej sylwetki. Nic zatem…

Fuzje i przejęcia to nie jest to samo!…

Rynek jest coraz bardziej wymagający, co zmusza przedsiębiorców do szukania kolejnych rozwiązań. W praktyce wiąże…

«
»

Balustrady nierdzewne nawet na Podlasiu? Pewnie że tak!

Podczas budowy i projektowania mojego nowego domu, głównym problemem, który spędzał mi sen z powiek były wybór balustrad. Bardzo zależało mi, aby mój nowy dom był spójny stylistycznie i wraz z balustradami tworzył jedną, ciekawą całość. Szeroki wybór dostępnych na rynku balustrad nie ułatwiał zadania. Balustrady kute, balustrady nowoczesne ze stali nierdzewnej, balustrady drewniane, balustrady łączące oba rozwiązania czyli balustrady ze stali nierdzewnej łączone z drewnem i pośrodku tego wszystkiego ja z głową napchaną wizjami, pomysłami, tysiącem rozwiązań, które jednak nijak pasowały mi do mojego nowego domu.

Któregoś sobotniego poranka usiadłam jak zwykle w nieskończonym jeszcze holu i zastanawiałam się przy porannej kawie, po raz tysięczny zresztą od czego zacząć, czym powinnam się kierować w wyborze wymarzonych balustrad do mojego domu. Doszłam do wniosku, że powinnam zacząć od określenia stylu w jakim chcę urządzić dom. Sama bryła budynku mojego nowego domu jest jak najbardziej nowoczesna. Choć fascynacja przedwojennymi, klasycznymi, polskimi dworkami, nie minęła mi całkowicie postawiłam w swoim przypadku na prostotę i nowoczesność. Bryła mojego domu jest prosta, z płaskim dachem, typowe nowoczesne budownictwo. Moje balustrady tez muszą być nowoczesne, lecz zarazem piękne i wytrzymałe. Tak oto, w słoneczną, jakże produktywną sobotę wiedziałam w końcu czego chcę. Zaczęły się gorączkowe przeszukiwania internetu w poszukiwaniu inspiracji, a także firmy, która solidnie wykona oraz zamontuje moje nowe balustrady. Mieszkam na Podlasiu, w małej uroczej wiosce i zaczęłam wyczuwać problem z dostępnością tego rodzaju usług. Jaka firma zdecyduje się przyjechać na „koniec świata” i doradzić mi w wyborze moich balustrad?

Pomiary, projekty, to przecież na pewno nie jedna wizyta. Okazało się, że firm wykonujących nowoczesne balustrady ze stali nierdzewnej jest w Polsce całkiem sporo. Szczególną moją uwagę przykuła strona internetowa firmy Inoxtom– balustrady ze stali nierdzewnej. Zafascynowana realizacjami Inoxtoma, które nota bene moim zdaniem są jednymi z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanymi, które można spotkać na rynku balustrad, postanowiłam się z nimi skontaktować. Jakie było moje zaskoczenie, gdy odkryłam, że firma jest aż z województwa lubuskiego. Kawał drogi, ale realizacje praktycznie z każdego zakątka Polski i Europy. Optymistycznie nastawiona, natychmiast sięgnęłam po telefon. Tym sposobem w tę samą słoneczną sobotę poznałam jednego z najbardziej sympatycznych, pomocnych i zarazem bardzo profesjonalnych osób zajmujących się na co dzień projektowaniem i wykonaniem balustrad ze stali nierdzewnych, właściciela firmy Inoxtom Pana Tomka Banaszka (http://www.inoxtom.pl/kontakt.html). Po wstępnej rozmowie umówiliśmy się na spotkanie i pomiary już na najbliższą środę. Wszystkie balustrady w moim nowym domu wykonał Inoxtom, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Balustrady ze stali nierdzewnej cechuje bardzo duża odporność na warunki atmosferyczne, więc są ozdoba w domu, jak i na tarasie. Wybór firmy Inoxtom- balustrady ze stali nierdzewnej był czystym strzałem w dziesiątkę, w ten sposób moja przystań zyskała przepiękne balustrady, które zachwycają precyzją wykonania, a także solidnością.

Autor: MS

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu