RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Jakie bonusy oferuje STS?

Zakłady bez ryzyka, zwielokrotniony stan konta czy premia dla nowych graczy na dobry początek to tylko niektóre rodzaje bonusów bukmacherskich, jakie stosują kolektury, by przyciągnąć klientów. Na jakie konkretnie bonusy od bukmachera STS w 2021 r. mogą liczyć miłośnicy obstawiania zdarzeń sportowych?

STS bonus powitalny

Tzw. premie na start stały się już standardem w zakładach bukmacherskich. STS bonus powitalny stosuje od wielu lat. Dodatkowej gratyfikacji tego typu można się spodziewać również w 2021 r. Nowi klienci, którzy zarejestrują konto na portalu i zasilą je środkami finansowymi, otrzymają premię zachęcającą do gry. Bukmacher przewidział podwojenie wpłaconej kwoty. Maksymalna wartość bonusu powitalnego STS wynosi 1200 zł.

Jak wygląda to w praktyce? Gracz, który założy konto i wpłaci na nie 100 zł, będzie miał do dyspozycji 200 zł, a w przypadku wpłaty 1200 zł i większej sumy otrzyma dodatkowe 1200 zł na obstawianie zakładów. Nagroda lojalnościowa jest zatem naprawdę atrakcyjna i warto z niej skorzystać.

Inne rodzaje bonusów bukmacherskich

Bonusy od bukmachera STS to nie tylko premie powitalne zachęcające do rozpoczęcia gry. Dużą popularnością cieszą się prezenty w postaci pewnych zakładów do konkretnych kwot. Obecnie możliwe jest skorzystanie z bonusu, grając za 20 oraz 25 zł.

W prezentach dotyczących pewnego zakładu nie można przegrać. Jeśli gracz błędnie wytypuje zdarzenia, zdeponowana kwota zostanie mu zwrócona, a w przypadku zwycięstwa, zdobyte środki zasilą konto. Z każdego tego typu bonusu od bukmachera STS można skorzystać jednorazowo. Firma przygotowała trzy takie prezenty:

-pewne 20 zł w Betgames,

-pewne 25 zł w Freebet,

-pewne 20 zł w sportach wirtualnych.

Klienci mogą liczyć również na rodzaje bonusów bukmacherskich dotyczących zwrotów straconych pieniędzy, czyli tzw. usług cashback. Jeden z nich został przewidziany dla graczy typujących zakłady AKO w ramach akcji trwającej od poniedziałku do czwartku i od piątku do niedzieli. Bukmacher przewidział zwrot 20% przegranych stawek. Maksymalny cashback nie może jednak przekroczyć kwoty 50 zł w ramach jednej akcji (poniedziałek-czwartek lub piątek-niedziela).

Czasowe bonusy od bukmachera STS

Zakłady bukmacherskie STS oferują również rozmaite czasowe promocje. Obecnie trwa akcja, w ramach której nowi użytkownicy uzyskają ubezpieczenie kuponu do kwoty 200 zł. Jest to kolejny STS bonus powitalny, który łączy się z premią na start. Założeniem tego prezentu jest ochrona pierwszego zakładu nowego użytkownika. Jeśli jego typy nie sprawdzą się, firma zwróci postawione środki, przyznając dodatkowo 25 zł premii.

Z nagrody można skorzystać do końca lutego. W marcu bonus nie będzie aktualny. Zainteresowani powinni się zatem spieszyć z rejestracją konta.

Na czym polegają bonusy STS?

Dodatkowe gratyfikacje STS są atrakcyjne i spotykają się z uznaniem graczy. Polegają one na ochronie środków przeznaczonych na niektóre zakłady, czyli zwrocie ewentualnych przegranych pieniędzy, a także na podwojeniu salda konta za wpłatę nowych środków.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/jakie-bonusy-oferuje-sts-2/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu