RSS

Obniżenie wieku emerytalnego

Obniżenie wieku emerytaln…

Bezpieczne przelewy z UK do Pols…

Wielu z nas zdecydowało s…

Tarcza antykryzysowa 3.0. Więcej…

Rząd stale udoskonala tar…

Rodzaje szybkich pożyczek pozaba…

Pożyczka po fińsku, pożyc…

Czy laserowe usuwanie tatuażu je…

Tatuaż to stale zyskująca…

Obniżenie wieku emerytalnego pon…

Decyzja odnośnie obniżeni…

Założenia ustawy o systemie moni…

Podczas kampanii wyborcze…

Jak znaleźć tanią nieruchomości …

Znalezienie nieruchomości…

Zarządzaj swoimi finansami rozwa…

Skuteczne zarządzanie swo…

Przyczepka rowerowa dla dziecka …

Najpiękniejsze i jednocze…

«
»

Co oferuje Samsung Galaxy A70 i czy warto go kupić?

Seria A zajmuje specjalne miejsce w rodzinie Samsunga. To telefony, które oferują najwyższą wydajność w cenie, za którą nie moglibyśmy nabyć flagowca. Model A70 zadebiutował na początku 2019 roku i szturmem wdarł się na listę najbardziej interesujących telefonów tego sezonu. Jego dwa główne atuty to rewelacyjny wyświetlacz pozwalający oglądać filmy i zdjęcia w najwyższych rozdzielczościach oraz pojemna bateria, która wystarczy na wiele godzin pracy. Ale na tym nie koniec.

Co znajdziemy w środku?

O działaniu telefonu decyduje najczęściej nie to, co widzimy, lecz to, co ukryte. Pod solidną, ale i elegancką obudową dostępną w czterech kolorach (koralowy, niebiecki, czarny, biały), Samsung Galaxy A70 kryje parametry, które zaskakują nie tylko w tej półce cenowej. Układ wykorzystany w urządzeniu to ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 675 (11 nm) wspierany przez 8 GB RAM. Smartfon działa oczywiście pod kontrolą najnowszej wersji androida, a na pliku użytkownik otrzymuje aż 128GB. Miejsce to można rozszerzyć do 1 TB dzięki dedykowanemu slotowi na kartę pamięci. Dobry potrójny aparat tylny (32 MP, f/1.7;  8 MP, f/2.2; 5 MP, f/2.2) oraz aparat do selfie z matrycą 32MP to jeszcze jeden sprzętowy atut tego urządzenia.

Dlaczego ekran zaskakuje?

Ekrany wykonane w technologii Super AMOLED to nic nowego w portfolio Samsunga. Koreańska firma jest od lat liderem na tym polu. Wielkość wyświetlacza budzi jednak respekt. Samsung Galaxy A70 ma bowiem ekran o przekątnej aż 6,7 cala, co przekłada się na 108.4 cm2 powierzchni użytkowej oraz możliwość wyświetlania obrazów w rozdzielczości 1080×2400 przy zagęszczeniu pikseli ok. 393 ppi.  Z tego powodu urządzenie w pełni zasługuje na miano smartfona multimedialnego. Za trwałość ekranu odpowiada niezawodna powłoka Corning Gorilla Glass, która występuje tu tylko w wersji 3, co jest jedynie nieznacznym minusem.

Co to znaczy pojemna bateria?

Galaxy A70 oferuje użytkownikom również to, co dla wielu jest niezwykle istotne – pojemną baterię. W trym przypadku ma ona pojemność aż 4500 mAh i wykonano ją w technologii litowo-polimerowej. Telefon obsługuje oczywiście szybkie ładowanie w standardzie 25W. Zabrakło niestety ładowania bezprzewodowego, jednak nie zmienia to faktu, że na baterię narzekać po prostu nie wypada. Na tle ogniw o mocy ok. 3000 mAh, które występują w podobnie wycenionych modelach, zastosowane tu parametry wypadają bardzo dobrze. Szacuje się, że bateria wytrzyma ok. 103 godzin pracy, podczas gdy niektóre telefony w podobnych testach wytrzymałości nie przekraczają nawet 80 godzin.

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu