RSS

Nieudane przeszczepy włosów . Jak ich uniknąć?

Zmagasz się z łysieniem plackowatym? A może natura nie obdarzyła cię bujną fryzurą? Jeśli w…

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

«
»

Gdzie zamówić worko plecaki z nadrukiem i logo firmy?

Gdzie zamówić worko plecaki z nadrukiem i logo firmy?

Organizatorzy konferencji, wydarzeń plenerowych, imprez integracyjnych oraz innego rodzaju przedsięwzięć wpisujących się w pojęcie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, integracyjnych oraz  popularnonaukowych, poszukują zarówno atrakcji jak i gadżetów, które uatrakcyjnią organizowane przez nich przedsięwzięcia oraz będą stanowić bezpłatny i trwały nośnik reklamy. To sprawia, że producenci gadżetów reklamowych prześcigają się w pomysłach, aby móc w pełni spełnić oczekiwania marketerów i event plannerów.

W ostatnim czasie, ogromną popularnością zaczęły cieszyć się worko plecaki. Czym są i gdzie można zamówić personalizowane worko plecaki z nadrukiem i logo firmy? Poniżej prezentujemy odpowiedź.

Co to są worko plecaki i jaką spełniają funkcję?

Worko plecaki to niezwykle uniwersalne produkty, które znajdują szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Worko plecaki to najprościej ujmując worki na plecy. To rodzaj plecaków jednokomorowych o kształcie worka, zwykle wyposażony w wytrzymałe sznurki zamiast pasów.

Cechą charakterystyczną worko plecaków jest duża pojemność, która wynika z niewzmacnianych ścianek i samych rozmiarów produktu. Atutem worko plecaków jest również możliwość ich pełnej personalizacji oraz bogate zastosowanie.

Polskie szwalnie są w stanie wyposażyć worko-plecaki w niestandardowe elementy wyposażenia, takie jak: dodatkowe kieszonki wewnętrzne na komórkę czy portfel, wewnętrzny brelok na klucze, własną metkę wewnętrzną i zewnętrzną, czy częściowy lub pełny nadruk. Dodatkowo mogą usztywnić produkt od spodu oraz strony pleców, jak i wdrożyć zamek, który będzie odpowiadać za szczelne zamknięcie worko-plecaka.

W kontekście zastosowania, worko plecaki, podobnie jak torby reklamowe, stanowią bardzo atrakcyjny produkt reklamowy. Sprawdzają się dosłownie w każdych okolicznościach:

  • na konferencjach, jako oryginalne „opakowanie” materiałów konferencyjnych,
  • na festiwalach,
  • podczas rowerowych imprez integracyjnych oraz zorganizowanych pieszych wycieczek górskich,
  • w szkole i na uczelni,
  • na zakupach.

Dobrze zaprojektowany worko plecak będzie nie tylko cieszył oko, ale zachęcał do korzystania z niego na bieżąco. Worko plecaki wyposażone w oryginalny, rzucają się w oczy nadruk oraz logo, stanowi dodatkową, bezpłatną reklamę.

Producent worko plecaków

Produkcja worko plecaków wymaga nie tylko posiadania odpowiedniego sprzętu i powierzchni pomieszczeń, ale również wiedzy, umiejętności i doświadczenia. W Polsce niewiele szwalni oferuje tego typu gadżet reklamowy. Wśród tych, które od lat specjalizują się w produkcji personalizowanych worko plecaków z nadrukiem i logo jest PANATO.

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO z siedzibą we Wrocławiu już od 2012 roku realizuje zamówienia na torby, plecaki, worko plecaki i inne personalizowane akcesoria reklamowe. Swoje usługi świadczy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych i instytucjonalnych zainteresowanych zamówieniami worko plecaków zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych.

Z producentem worko plecaków PANATO można skontaktować się na jeden z poniższych sposobów.

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO
ul. Jedności Narodowej 68A
50-258 Wrocław

tel.: +48 604 223 167
e-mail: zamowienia@panato.org
www: https://panato.org

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/jakie-sa-alternatywy-dla-toreb-plastikowych/

https://www.mistrzu.com/reklamowki-z-nadrukiem-szybki-sposob-na-reklame-firmy/

https://www.mistrzu.com/5-sposobow-na-czapke-z-nadrukiem-reklamowym-co-mowi-logo/

https://www.mistrzu.com/koszt-druku-naklejek-i-etykiet-samoprzylepnych-w-krakowie/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu