RSS

Pianka do mycia twarzy

Pianka do mycia twarzy to kosmetyk, którego głównym zadaniem jest oczyszczenie skóry twarzy z zanieczyszczeń,…

Zarabianie na promocjach bankowych jest teraz proste jak…

Banki organizują wiele atrakcyjnych promocji, aby zachęcić klientów do wybrania ich oferty. Zobacz, jak działają…

Jak szybko wyrzeźbić brzuch za pomocą prostych ćwiczeń?

Pięknie wyrzeźbione, silne mięśnie brzucha to jeden z atrybutów zdrowej i wysportowanej sylwetki. Nic zatem…

Fuzje i przejęcia to nie jest to samo!…

Rynek jest coraz bardziej wymagający, co zmusza przedsiębiorców do szukania kolejnych rozwiązań. W praktyce wiąże…

«
»

Reklamówki z nadrukiem – szybki sposób na reklamę firmy

  • Napisany przez:

Szukasz sposobu na wypromowanie firmy? Zależy Ci na dobrych rezultatach przy niewielkich nakładach finansowych i czasowych? W wielu sytuacjach dobrym pomysłem mogą się okazać reklamówki z nadrukiem. Dowiedz się, dlaczego warto je stosować i co sprawia, że są tak skuteczne w marketingu.

Torby reklamowe foliowe – praktyczne i przydatne

Torby reklamowe foliowe nie bez powodu od wielu lat towarzyszą większości punktów handlowym i niektórym usługom. Są bowiem przede wszystkim praktyczne. Idealnie nadają się do pakowania i transportu zakupów. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty spożywcze, leki, odzież, zabawki, narzędzia, czy niemal dowolny inny produkt, tzw. reklamówki okazują się niezwykle przydatne.

Wysokiej jakości torby foliowe z nadrukiem służą jednak nie tylko do przyniesienia zakupów do domu. Często są wykorzystywane wielokrotnie – szczególnie, jeśli charakteryzują się solidnym wykonaniem i atrakcyjnym designem. To właśnie dlatego tak często są wykorzystywane jako nośniki reklamowe.

Reklamówki z nadrukiem – szybki sposób na reklamę

Jak szybko wypromować nowy biznes i dotrzeć do świadomości klientów? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest ekspozycja logo i nazwy firmy w możliwie wielu miejscach. Można oczywiście inwestować w szyldy, billboardy i inne graficzne reklamy w przestrzeni miejskiej, ale często efekty takich kampanii są nieadekwatne do kosztów. Wykupienie przestrzeni reklamowej bywa bowiem drogie, a jednocześnie przechodnie i kierowcy coraz częściej są uodpornienie na tego typu przekaz i po prostu go nie zauważają.

Znacznie lepszym sposobem na ekspozycję logo są torby foliowe z nadrukiem. Mimo iż są zdecydowanie mniejsze od billboardów, paradoksalnie częściej zwracają na siebie uwagę. Noszone przez przechodniów często zapewniają ogromną ekspozycję i są widziane przez nawet setki osób każdego dnia. Jednocześnie reklamówki z własnym logo są znacznie tańsze i szybsze w produkcji niż wielkoformatowa reklama.

Torby reklamowe foliowe stanowią świetny nośnik dla logo firmy. Ekspozycja reklamy jest wówczas bardzo duża, a jej nachalność minimalna. Dla klienta reklamówka z logo to zaś przede wszystkim praktyczny dodatek do zakupu.

 

Reklamówki z logo – zalety

Dlaczego warto zainwestować w reklamówki z logo w kontekście reklamy firmy? Powodów ku temu jest naprawdę wiele. Wśród zalet tego rozwiązania na pewno można wymienić:

  • niski koszt produkcji reklamówek z własnym nadrukiem,
  • bardzo duży zasięg reklamy – ogromną ekspozycję,
  • łatwość zastosowania – wystarczy dołączać reklamówki do zakupów klientów,
  • praktyczność – reklamówki foliowe z nadrukiem to dla klienta przede wszystkim przydatny gadżet,
  • małą inwazyjność reklamy – reklamówki z logo to nienachalna, a jednocześnie zauważalna forma promocji,
  • możliwość jednoczesnego budowania wizerunku firmy, podkreślania jej atutów i tożsamości – np. poprzez kreatywny nadruk na torbach czy wysoką jakość wykonania.

Torebki foliowe z nadrukiem mogą przyjmować różne oblicza. Producenci proponują wiele rozmiarów, fasonów, typów i grubości tworzywa. Bardzo szerokie możliwości dają również nowoczesne metody druku. Dlatego tworząc własne reklamówki foliowe z nadrukiem, można wpłynąć nie tylko na samą rozpoznawalność firmy, ale również na jej wizerunek. Ciekawy design torby może wręcz zachęcać potencjalnych klientów do samodzielnego poszukiwania informacji o firmie i szybko zapewnić jej znaczący wzrost popularności.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/5-sposobow-na-czapke-z-nadrukiem-reklamowym-co-mowi-logo/

https://www.mistrzu.com/koszt-druku-naklejek-i-etykiet-samoprzylepnych-w-krakowie/

https://www.mistrzu.com/kartony-do-zadan-specjalnych-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-kartonach/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu