RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Reklamówki z nadrukiem – szybki sposób na reklamę firmy

  • Napisany przez:

Szukasz sposobu na wypromowanie firmy? Zależy Ci na dobrych rezultatach przy niewielkich nakładach finansowych i czasowych? W wielu sytuacjach dobrym pomysłem mogą się okazać reklamówki z nadrukiem. Dowiedz się, dlaczego warto je stosować i co sprawia, że są tak skuteczne w marketingu.

Torby reklamowe foliowe – praktyczne i przydatne

Torby reklamowe foliowe nie bez powodu od wielu lat towarzyszą większości punktów handlowym i niektórym usługom. Są bowiem przede wszystkim praktyczne. Idealnie nadają się do pakowania i transportu zakupów. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty spożywcze, leki, odzież, zabawki, narzędzia, czy niemal dowolny inny produkt, tzw. reklamówki okazują się niezwykle przydatne.

Wysokiej jakości torby foliowe z nadrukiem służą jednak nie tylko do przyniesienia zakupów do domu. Często są wykorzystywane wielokrotnie – szczególnie, jeśli charakteryzują się solidnym wykonaniem i atrakcyjnym designem. To właśnie dlatego tak często są wykorzystywane jako nośniki reklamowe.

Reklamówki z nadrukiem – szybki sposób na reklamę

Jak szybko wypromować nowy biznes i dotrzeć do świadomości klientów? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest ekspozycja logo i nazwy firmy w możliwie wielu miejscach. Można oczywiście inwestować w szyldy, billboardy i inne graficzne reklamy w przestrzeni miejskiej, ale często efekty takich kampanii są nieadekwatne do kosztów. Wykupienie przestrzeni reklamowej bywa bowiem drogie, a jednocześnie przechodnie i kierowcy coraz częściej są uodpornienie na tego typu przekaz i po prostu go nie zauważają.

Znacznie lepszym sposobem na ekspozycję logo są torby foliowe z nadrukiem. Mimo iż są zdecydowanie mniejsze od billboardów, paradoksalnie częściej zwracają na siebie uwagę. Noszone przez przechodniów często zapewniają ogromną ekspozycję i są widziane przez nawet setki osób każdego dnia. Jednocześnie reklamówki z własnym logo są znacznie tańsze i szybsze w produkcji niż wielkoformatowa reklama.

Torby reklamowe foliowe stanowią świetny nośnik dla logo firmy. Ekspozycja reklamy jest wówczas bardzo duża, a jej nachalność minimalna. Dla klienta reklamówka z logo to zaś przede wszystkim praktyczny dodatek do zakupu.

 

Reklamówki z logo – zalety

Dlaczego warto zainwestować w reklamówki z logo w kontekście reklamy firmy? Powodów ku temu jest naprawdę wiele. Wśród zalet tego rozwiązania na pewno można wymienić:

  • niski koszt produkcji reklamówek z własnym nadrukiem,
  • bardzo duży zasięg reklamy – ogromną ekspozycję,
  • łatwość zastosowania – wystarczy dołączać reklamówki do zakupów klientów,
  • praktyczność – reklamówki foliowe z nadrukiem to dla klienta przede wszystkim przydatny gadżet,
  • małą inwazyjność reklamy – reklamówki z logo to nienachalna, a jednocześnie zauważalna forma promocji,
  • możliwość jednoczesnego budowania wizerunku firmy, podkreślania jej atutów i tożsamości – np. poprzez kreatywny nadruk na torbach czy wysoką jakość wykonania.

Torebki foliowe z nadrukiem mogą przyjmować różne oblicza. Producenci proponują wiele rozmiarów, fasonów, typów i grubości tworzywa. Bardzo szerokie możliwości dają również nowoczesne metody druku. Dlatego tworząc własne reklamówki foliowe z nadrukiem, można wpłynąć nie tylko na samą rozpoznawalność firmy, ale również na jej wizerunek. Ciekawy design torby może wręcz zachęcać potencjalnych klientów do samodzielnego poszukiwania informacji o firmie i szybko zapewnić jej znaczący wzrost popularności.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/5-sposobow-na-czapke-z-nadrukiem-reklamowym-co-mowi-logo/

https://www.mistrzu.com/koszt-druku-naklejek-i-etykiet-samoprzylepnych-w-krakowie/

https://www.mistrzu.com/kartony-do-zadan-specjalnych-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-kartonach/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu