RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Jak zwiększyć bezpieczeństwo płatności i jak skutecznie zabezpieczać transakcje z kontrahentami?

  • Napisany przez:
Odpowiednie zabezpieczenie płatności stanowiących zwieńczenie współpracy z partnerami biznesowymi stanowi klucz do utrzymania odpowiedniej konkurencyjności działalności gospodarczej. Jak radzić sobie z zabezpieczeniem transakcji z kontrahentami w tych niepewnych czasach?

Zatory finansowe – zmora każdego biznesu

Co się dzieje w momencie, gdy nie przywiązujemy zbyt dużej uwagi do finalizacji współpracy, jaką jest uzyskanie zapłaty za wykonaną usługę lub sprzedany towar? Jeśli takie sytuacje zdarzają się rzadko, staramy się nie reagować zbyt gwałtownie w obawie przed zepsuciem relacji z kontrahentem. Jeśli jednak mała, rodzinna firma lub działalność jednoosobowa jest notorycznie traktowana w taki sposób, może to doprowadzić do niebezpiecznego zjawiska zatoru finansowego.

Zatory finansowe to niestety powszechny problem polskiego biznesu, który szczególnie mocno dotyka małe firmy. Zbyt dużo niezapłaconych w terminie faktur sprawia, że firma nie ma odpowiedniej płynności finansowej, która pozwoli inwestować w rozwój, a w skrajnych przypadkach blokuje możliwość terminowego wypłacania wynagrodzeń pracownikom czy brania kolejnych zleceń. W najgorszym scenariuszu małe firmy siłą rzeczy są zmuszone do zamknięcia swojego biznesu z powodu niewypłacalności. To podstawowy powód, dla którego zabezpieczenie płatności w dzisiejszych czasach stanowi jeden z najważniejszych obszarów, o który należy dbać, działając w swoim biznesie.

Jak zabezpieczyć płatności z ShareLock? Proste i pewne rozwiązanie

Istnieje wiele skutecznych sposobów na zabezpieczenie transakcji z kontrahentami. Wiele z nich jednak wymaga od nas poczynienia dodatkowych inwestycji czy poświęcenia czasu na dokładne prześwietlenie partnerów biznesowych. Czy mamy na to przestrzeń? W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu ciężko o to, by lustrować każdego kontrahenta.

Dlatego też z pomocą przychodzi ShareLock – innowacyjna platforma dla firm oraz klientów indywidualnych, która zapewnia rozwiązania w dziedzinie zabezpieczenia płatności, zabezpieczenia zaliczki i optymalizacji współpracy pomiędzy stronami umowy. Jak działa ShareLock? Wystarczy, że obie strony transakcji zalogują się na specjalnie przygotowanej platformie i określą wszelkie szczegóły współpracy, uwzględniając takie kwestie jak warunki oraz sposoby płatności. Na tym etapie strona zamawiająca przelewa ustaloną wartość środków. Te zostaną zablokowane i przesłane na konto zleceniodawcy, gdy współpraca zostanie zakończona, a zamawiający zaakceptuje jej rezultat.

To ogromne ułatwienie nie tylko dla przedsiębiorcy, który realizuje usługę, ale także dla zamawiającego, który ma pewność, że wszystkie warunki współpracy zostaną zrealizowane.

Dlaczego ShareLock?

Dlaczego nowoczesna platforma ShareLock dostępna pod adresem https://sharelock.global to odpowiedź na dzisiejsze wyzwania nowoczesnego biznesu? Każda mała firma musi mieć pewność, że druga strona wywiąże się z warunków współpracy. To jedyny sposób na to, by dalej trwać w biznesie, rozwijać go i zyskiwać przewagę konkurencyjną. Jednocześnie, największą przeszkodą jest opóźnianie momentu rozliczenia się. ShareLock eliminuje ryzyko niedotrzymania warunków umowy i zapewnia transparentność i bezpieczeństwo realizacji umowy.

Co istotne, ShareLock to rozwiązanie nie tylko dla firm, ale także dla osób indywidualnych. Szerokie zastosowanie platformy umożliwia zwiększenie efektywności swojego biznesu i zmniejsza czas oczekiwania na płatność. Z drugiej strony strona zamawiająca ma pewność, że wszystkie warunki współpracy zostaną spełnione z należytą starannością i w ustalonym wcześniej terminie.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/fuzje-i-przejecia-to-nie-jest-to-samo-poznaj-roznice-pomiedzy-fuzjami-i-przejeciami/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu