RSS

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

Wycena działalności gospodarczej. Wpływ typu ewidencji.

Wycena jednoosobowej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej) jest dokonywana w dużej mierze na podstawie dokumentów finansowych…

Jak adaptogeny mogą wspierać odchudzanie?

W obliczu rosnącego problemu otyłości, wiele osób szuka skutecznych i bezpiecznych metod wspierających utratę wagi.…

«
»

Nauka angielskiego dla dzieci

  • Napisany przez:

Rok 2020 wprowadził zmiany do wielu naszych zwyczajów. Niektóre zmiany okazały się gorsze inne lepsze, ale wszystkie pokazują, że pewne rzeczy da się wykonywać w inny sposób niż do tej pory. Idealnym przykładem jest zdalna praca oraz nauczanie online. Nagle okazało się, że pracownik nie musi być w pracy, aby równie wydajnie pracować, a dziecko może uczyć się wygodnie z domu. W tym artykule postaramy się spojrzeć na edukację dzieci przez internet.

Nauka online

Tutaj należy rozróżnić dwie sytuację, gdzie jedną z nich jest nauka online organizowana przez szkoły i drugą, gdzie mamy do czynienia z prywatnymi lekcjami. Odnośnie zdalnego nauczania organizowanego przez szkoły, niestety trudno jest mieć dobre zdanie, choć nie można zarzucić nauczycielom, że się starają, tutaj bardziej chodzi o zaangażowanie dzieci, które jest jeszcze trudniej wymusi w tej sytuacji. Jednak nie jesteśmy od reformowania szkół, więc zajmijmy się prywatnym nauczaniem.

Tutaj sytuacja ma się z goła inaczej, gdyż lekcje prowadzone są zazwyczaj indywidualnie albo w małych grupach co ma pozytywny wpływ na zaangażowanie dziecka oraz pozwala skupić się nauczycielowi na jednej osobie. Zdalne nauczanie nie jest w niczym gorsze od nauki „bezpośredniej” serwowanej w klasie szkolnej. Oczywistym minusem jest konieczność opłacania lekcji, podobnie jak w przypadku korepetycji, ale coś za coś.

Jak się okazuje wielu korepetytorów bardzo szybko zaadaptowało się do obecnej sytuacji i nauczanie przez internet bardzo szybko stało się rzeczywistością. Do najpopularniejszych przedmiotów należą matematyka oraz język angielski szczególnie ten drugi ma się dobrze zarówno u dzieci jak i dorosłych. Lekcje prowadzone przez skype są bardzo popularne i przynoszą dobre rezultaty w przypadku dorosłych. Młodsze dzieci potrzebują nieco innej formy nauczania, szczególnie te najmłodsze. Dla nich utworzono liczne platformy, które uczą języka angielskiego przez zabawę. Jedną z nich jest Novakid oferująca naukę angielskiego z native speakerami.

Angielski dla dzieci online

Nauka języka angielskiego online jest bardzo popularna głownie za sprawą użyteczności tego języka w dorosłym życiu. Podczas gdy wyznaczniki tekstów literackich mało komu się przydadzą, tak język angielski jest obecnie wymagany na wielu stanowiskach pracy, a z każdym kolejnym rokiem będzie stawał się coraz większą normą. Oczywiście należy dbać o edukację dziecka kompleksowo, dobrze, aby w dorosłym życiu potrafiło wskazać swój kraj na mapie Europy czy potrafiło rozszyfrować wzór H2O, niemniej język angielski powinien być istotnym elementem codziennej nauki.

Nauka języków obcych nie zawsze jest łatwa szczególnie u osób dorosłych. Młode dzieci chłoną nowe języki jak gąbka i mogą bez problemu uczyć się nawet dwóch języków obcych, chociaż umiar jest tu wskazany. Wraz z wiekiem zdolności nauki spadają, dlatego tak istotne jest, aby dziecko już na starcie potrafiło porozumiewać się po angielsku.

Najlepszym sposobem nauki jest zabawa, nawet aplikacje dla dorosłych często są w formie gier i skojarzeń. Dzieci mogą się uczyć bawiąc dzięki takim platformą jak Novakid oferująca naukę angielskiego z lektorami albo native speakerami. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż dziecko może uczyć się od razu od osób władających tym językiem, przez co nie przenosi błędów jakie mogą popełniać polscy nauczyciele, chociaż ich poziom zazwyczaj jest bardzo wysoki.

Rodzic nie musi się obawiać, że dziecko nic nie zrozumie, gdyż nauczyciele są doświadczeni a aplikacja do nauki intuicyjna i już po pierwszej lekcji dziecko z chęcią będzie czekać na kolejne zajęcia. Jeżeli są Państwo zainteresowani tematem więcej ciekawych artykułów odnośnie języka angielskiego i nauki dzieci mogą Państwo znaleźć na stronie: https://faktysatakie.pl/

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/inhalacja-u-dziecka-jak-wykonac-ja-poprawnie/

https://www.mistrzu.com/jaka-gitare-kupic-do-nauki/

https://www.mistrzu.com/oyster-3-najlepsza-miejska-spacerowka/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu