RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Mailingo/domains/mistrzu.com/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Mailingo/domains/mistrzu.com/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130

Jak obliczyć odsetki za opóźnien…

Jeśli zalegasz ze spłatą …

Doceńmy polskie źródło naturalne…

Wiadomości ze świata nauk…

Jakie problemy dotykają duże fir…

Duże firmy borykają się z…

Zmiany w kredytach

Narodowy Bank Polski co k…

Wybór perfum na podstawie eksklu…

Wybór perfum sprawia nasz…

Nowy program Nowoczesnej

Partia Nowoczesna zapowie…

Ustawa o zakazie handlu w niedzi…

Ustawa o zakazie handlu w…

Polska gospodarka wzrasta. Nowe …

Według najnowszych danych…

Budżet na 2017 rok z rekordowym …

Rząd zaprezentował projek…

Banki mają specjalną ofertę dla …

Wybierając bank, mało kto…

«
»

Systemy alarmowe bez tajemnic – co potrafią nowoczesne systemy monitoringu?

Chociaż liczba włamań do domów i mieszkań spada, jednak nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Z tego powodu, chcąc uniknąć utraty mienia, warto się odpowiednio zabezpieczyć. Z pomocą przychodzą nowoczesne systemy alarmowe. Sprawdź, jakie są ich możliwości i wybierz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Ochrona domu czy mieszkania przed kradzieżą wcale nie musi ograniczać się tylko do dźwiękowych sygnałów alarmowych. Mimo że nadal są one standardowymi opcjami, istnieje wiele skuteczniejszych zabezpieczeń. Przykładem są systemy alarmowe połączone z monitoringiem – dzięki nim udaremnienie kradzieży staje się dużo skuteczniejsze.

Jak działa monitoring?

Systemy alarmowe połączone z monitoringiem polegają na całodobowym nadzorowaniu sygnałów płynących z zainstalowanych alarmów. Gdy sygnał wskazujący na konkretne zagrożenie zostanie uruchomiony, trafia on do całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów. Pracownik odbiera sygnał, a następnie podejmuje działania zgodnie ze swoimi uprawnieniami wynikającymi, np. z podpisanej umowy. Najczęściej są to: natychmiastowy kontakt z właścicielem nieruchomości oraz wysłanie grupy interwencyjnej. Dzięki temu prawdopodobieństwo zapobiegnięcia włamania lub kradzieży mienia jest redukowane do minimum. W związku z tym, że liczy się czas, na miejsce zdarzenia wysyłany jest patrol znajdujący się najbliżej.

Jak wybrać profesjonalne systemy alarmowe?

Systemy alarmowe oferowane są przez wiele firm z branży. Pojawia się więc pytanie: jak wybrać usługę na wysokim poziomie? Istotnej roli wcale nie musi odgrywać cena. Chociaż ma ona spore znaczenie, nie jest to jedyny parametr, na który warto zwrócić uwagę.

Profesjonalne systemy alarmowe powinny:

  • bazować na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych,
  • uwzględniać całodobowy monitoring,
  • zapewniać szybką interwencję,
  • być obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników,
  • umożliwiać obsługę online, np. za pomocą dedykowanej aplikacji z opcją podglądu systemu alarmowego i możliwością wezwania ekipy interwencyjnej.

Liczy się także doświadczenie firmy z branży security. Im dłuższa obecność, tym większe szanse na efektywność działania. Mają bowiem wypracowane sprawdzone procedury, co przekłada się na skuteczność prowadzonych interwencji.

Znaczenie ma także obsługa świadczona przez firmę. Warto szukać takiej oferty, która uwzględnia zaprojektowanie indywidualnego systemu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Każda nieruchomość jest inna, dlatego też wymaga stosownego podejścia.

Wybór systemu alarmowego nie powinien być przypadkowy, dlatego porównaj dostępne oferty. Dzięki temu zwiększysz szanse na to, że nie dojdzie do włamania lub kradzieży.

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu