RSS

Czy zima to dobry czas na wycieczkę do…

Zima to czas, kiedy dotychczasowy sposób zwiedzania należy nieco zmodyfikować. W ciepłe dni z pewnością…

Czy wiesz czym jest upadłość konsumencka?

Upadłość konsumencka to postępowanie, które prowadzone jest przed sądem gospodarczym. Jej celem jest uwolnienie się…

Czy można usunąć negatywne opinie o firmie z…

Nieograniczony dostęp do Internetu dał przedsiębiorstwom możliwość pokazania światu i wypromowania swoich usług i produktów…

Specjalizacja, czyli błąd przedsiębiorców szukających księgowego

Każdy przedsiębiorca chce korzystać z usług biur rachunkowych, które zaoferują mu kompleksowe wsparcie merytoryczne i…

«
»

Proste pożyczanie bez wychodzenia z domu. Poznaj dostępne opcje!

W ostatnich latach coraz więcej codziennych spraw możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Mamy dostęp do prostych i wygodnych sposobów na zrobienie zakupów czy załatwienie spraw urzędowych. Na popularności zyskuje też praca w trybie zdalnym. Nic więc dziwnego, że z podobnych korzyści chcemy korzystać również pożyczając pieniądze. By jednak nasza pożyczka była nie tylko szybka, ale też bezpieczna, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę wybierając ofertę.

Czego potrzebujesz, by dostać pożyczkę w domu?

Wiele ofert obiecujących szybkie pożyczki bez wychodzenia z domu stawia przed klientami warunki, które wielu z nich uniemożliwiają skorzystanie z takich usług. Nie każda osoba zainteresowana pożyczką ma przecież dostęp do sieci czy wiedzę niezbędną do przejścia procesu pożyczkowego online. Kolejną potencjalną przeszkodą jest konieczność posiadania osobistego rachunku bankowego z dostępem internetowym. Czy oznacza to jednak, że osoby niespełniające tych wymogów są skazane na pożyczki stacjonarne? Oczywiście, że nie. Rozwiązaniem, które sprawdzi się w takiej sytuacji, są pożyczki domowe od Bocian Pożyczki. W tym przypadku kontakt z pożyczkodawcą nawiązujesz online lub telefonicznie, a formalności załatwiasz osobiście podczas wizyty doradcy w Twoim domu — cały proces przebiega więc sprawnie i w komfortowej dla Ciebie atmosferze!

5 rzeczy, które należy sprawdzić przed wzięciem pożyczki

 

  • Czy to na pewno pożyczka od ręki? Przeglądając oferty pożyczkowe łatwo zauważyć, że często zawierają one obietnice dotyczące szybkości danej usługi — z reguły określone poprzez podanie konkretnego czasu. Zanim na tej podstawie wybierzesz którąś z dostępnych opcji, warto upewnić się, czy podany termin dotyczy rozpatrzenia wniosku i wydania decyzji, czy też samego przekazania pieniędzy. To bardzo ważne szczególnie jeżeli dodatkowych środków potrzebujesz szybko, ponieważ pozwoli Ci uniknąć zbędnego czekania.
  • Warunki w reklamie vs. warunki w umowie. Reklamy nie zawsze przedstawiają rzeczywisty obraz danej usługi. Nie oznacza to, że podają fałszywe informacje, ale nie zawsze też prezentują wszystkie szczegóły współpracy w jasny i przejrzysty sposób. Właśnie dlatego niezwykle ważne jest dokładne czytanie każdej zawieranej umowy — to jej zapisy regulują przebieg pożyczki, a nie te promowane w materiałach promocyjnych.
  • Renoma pożyczkodawcy. Na rynku pożyczkowym działają zarówno pożyczkodawcy z wieloletnim doświadczeniem i licznym gronem zadowolonych klientów, jak i nowi gracze, którzy budują dopiero swoją rozpoznawalność. Przedstawiciele obu tych grup mogą oferować atrakcyjne oferty, ale jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich finansów, zamiast samymi warunkami, najlepiej kierować się też wiarygodnością danej firmy. W tym celu warto przeglądać zamieszczane w internecie opinie i zapoznać się z historią działalności pożyczkodawcy.
  • Sposób spłaty. W zależności od tego, jaki rodzaj pożyczki wybierzesz, jej spłata może wyglądać zupełnie inaczej. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę domową od Bocian Pożyczki, swoje zobowiązanie spłacisz w tygodniowych ratach, których wysokość możesz dopasować do stanu swoich finansów wraz z kwotą samej pożyczki.
  • Wpływ pożyczki na stan Twoich finansów. Biorąc pożyczkę, zyskujesz dodatkowe środki, które możesz wykorzystać na dowolny cel. Należy jednak pamiętać, że takie usługi nie są darmowe — wraz z otrzymaną kwotą w momencie spłaty musisz pokryć także dodatkowe koszty wynikające z zawartej umowy. Zanim skorzystasz z oferty, upewnij się więc, czy jesteś w stanie uregulować całą należność wraz z naliczonymi opłatami bez ryzyka dla Twoich finansów.

Pożyczka domowa łączy minimalną ilość formalności z maksymalnym poziomem komfortu. Pożyczasz w dobrze znanym sobie otoczeniu i w domowej atmosferze, co z pewnością pomoże ograniczyć stres i pomoże w podjęciu najkorzystniejszych dla Twoich finansów decyzji.

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu