RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski w Krakowie? Wybierz nowość na naszym rynku!

  • Napisany przez:

Kiedy naszym zadaniem zostało zorganizowanie wieczoru kawalerskie, musimy zdawać sobie sprawę, że powinniśmy zrobić to najlepiej, jak potrafimy – w końcu to wieczór, który Pan Młody prawdopodobnie będzie pamiętał do końca swojego życia! Z tego powodu warto zapewnić mu naprawdę niezwykłą noc, pełną znakomitych rozrywek i doskonałej zabawy do białego rana. Co jednak zrobić w sytuacji, w której okazuje się, że wiele atrakcji, często wybieranych właśnie na wieczory kawalerskie, wydaje się nudna, przewidywalna czy wręcz oklepana?

Naszym zdaniem zaskoczenie przyszłego Pana Młodego to coś, na co powinniśmy się zdecydować, chociaż faktycznie nie jest to łatwe. W końcu on sam nie raz bywał na podobnych wieczorach, stąd doskonale zna opcje, na które można się zdecydować. Na rynku jednak pojawiło się nowe rozwiązanie, popularne znacznie bardziej w krajach zachodnich, jednak w Polsce powoli zyskuje grono swoich zwolenników. Jest to rzucanie siekierami do celu!

Stag party in Krakow

Ofertę tego typu oferuje nam krakowski klub BAD AXE. Czeka w nim na nas kilka torów do rzucania, gdzie nawet przez 2 godziny możemy rzucać siekierami do celu. Jest to prawdziwie męska rozrywka, stąd nic dziwnego, że decyduje się na nią wiele osób, które organizują wieczory kawalerskie. Sam klub ma jednak ogrom zalet, które sprawiają, że faktycznie zorganizowanie wieczoru kawalerskiego właśnie tutaj będzie znakomitym rozwiązaniem!

Prawdziwie męska rozrywka – o tym już wspominaliśmy, rzucanie siekierami to coś, co po prostu podoba się facetom. Potrzebna jest tutaj nie tylko siła, ale również cela oko a element rywalizacji sprawia, że wszyscy bawią się po prostu doskonale. Jednocześnie, zabawa trwająca do dwóch godzin to opcja, która w takich przypadkach jest naprawdę optymalna – odrobina zmęczenia i dobrej zabawy będzie idealna przed ruszeniem na miasto w celu dalszej znakomitej zabawy.

Cena – jest ona naprawdę atrakcyjna. Oczywiście zależna jest ona od ilości osób czy ilości wynajętych torów, jednak koszty zaczynają się już od 50 zł od osoby – nie jest więc to rozwiązanie wybitnie drogie. Wręcz przeciwnie, na pewno każdy będzie mógł pozwolić sobie na rozrywkę tego typu!

Duża przestrzeń – klub jest naprawdę spory, a w tym samym czasie może przebywać w nim aż do 30 osób! Widać więc, że bez problemu można zorganizować tutaj naprawdę spory wieczór kawalerski (lub imprezę innego typu) a nikomu nie będzie przeszkadzał tłok czy tłum.

Bring your own bottle – na miejscu, w klubie BAD AXE, nie można zakupić alkoholu, dostępne są jedynie napoje bezalkoholowe. Nie znaczy to jednak, że alkohol nie może się pojawić podczas zabawy – wręcz przeciwnie, goście mają możliwość przyniesienia alkoholu razem ze sobą, dzięki czemu będą powoli wprawiać się w znakomity, imprezowy nastrój, a to wszystko przy swoim ulubionym alkoholu, do tego zakupionym po niskich, sklepowych cenach, co nie podniesie kosztu samej wizyty – to opcja naprawdę idealna, prawda?

Lokalizacja w centrum miasta – klub BAD AXE znajduje się przy ulicy Basztowej 10 w Krakowie. Jest to ścisłe centrum miasta, co generuje przynajmniej kilka olbrzymich plusów! Po pierwsze, łatwość spotkania i szybkość dojazdu – od Dworca Głównego w Krakowie dzieli nas jeden przystanek komunikacji miejskiej, dojazd z innych części Krakowa dla każdego będzie tak samo wygodny a każdy, kto przybędzie na wieczór kawalerski z innego miasta, będzie mógł również naprawdę szybko i tanio dotrzeć na miejsce, korzystają również z przejazdów oferowanych przez taki firmy, jak Bolt czy Uber.

Dodatkowym plusem jest bliskość Rynku Głównego – dzieli nas od niego jedynie 300 metrów! Z tego powodu, po rzucaniu siekierami, możemy udać się na miasto, by bawić się dalej, znów szybko i tanio – możliwe, że nie będzie potrzebna nam nawet żadna taksówka!

Klimatyzacja – klub BAD AXE jest oczywiście również klimatyzowany. Z tego powodu niezależnie od ilości osób, które przebywają w danym momencie w klubie oraz od temperatury czy innych warunków atmosferycznych, które obecnie występują, wszyscy w klubie będą bawić się doskonale w warunkach skrajnie dla każdego atrakcyjnych! Dzięki temu każdy z zawodników będzie mógł dać z siebie wszystko podczas rywalizacji ze swoimi znajomymi!

Bezpieczeństwo podczas zabawy – rzucanie siekierami może wydawać się zabawą niebezpieczną – nic bardziej mylnego! Wszystkie tory są od siebie oddzielone oraz odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu zabawa jest naprawdę bezpieczna. Dodatkowo na miejscu czeka na nas system kamer, alarmy czy nawet hydrant, dzięki czemu pod innymi względami każdy z gości klubu również może czuć się w nim w 100% bezpiecznie!

Catering – chociaż jest to opcja dodatkowo, to każda z grup, która odwidzi BAD AXE, może zdecydować się na zamówienie cateringu, który będzie perfekcyjnie dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań. W tym jednak wypadku konieczne jest skontaktowanie się z obsługą klubu przynajmniej kilka dni przed wieczorem kawalerskim, musi mieć ona bowiem czas, aby wszystko zorganizować.

Dodatkowe atrakcje – każdy powinien zdawać sobie sprawę, że na miejscu czekają na niego również dodatkowe atrakcje. Zaliczają się do nich m.in. fotobudka oraz stroje wikingów (idealne na pamiątkowe zdjęcia!) czy w końcu konkurs wbijania gwoździ. Miłym zaskoczeniem będzie również fakt, że zawsze są one wliczone w cenę!

Widać więc, że zabawa podczas rzucania siekierami będzie naprawdę świetną opcją, jeżeli szukamy czegoś naprawdę oryginalnego na wieczór kawalerski w Krakowie. Pamiętajmy jednak, że BAD AXE to również idealne miejsce na organizację imprez innego rodzaju. Klub ten idealnie sprawdzi się, jeżeli będziemy chcieli organizować urodziny w Krakowie czy imprezy firmowe w Krakowie. Więcej o ofercie klubu można dowiedzieć się na ich stronie internetowej, na którą już teraz gorąco zapraszamy!

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu