RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Car detailing Szczecin, czyli gdzie odświeżyć auto?

  • Napisany przez:

Dobrze wyglądające auto jest chlubą i radością dla oczu każdego właściciela. Niestety, nasze pojazdy już po niedługim czasie od opuszczenia salonu zaczynają tracić swój blask. Co można zrobić, aby utrzymać auto w perfekcyjnym stanie? Odpowiedzią jest car detailing, zwany też auto detailingiem.

  1. Co to jest auto detailing?
  2. Ceramik Technik
  3. Pakiety full car spa

Co to jest auto detailing?

Jeśli chcesz utrzymać auto w perfekcyjnym stanie, tak, żeby cały czas przypominało nowe, zwykłe mycie na myjni to zdecydowanie za mało. Znacznie szerszym działaniem, prowadzącym do niezwykłych efektów jest za to auto detailing. Podczas tego procesu samochód jest poddawany nie tylko długotrwałemu i bardzo dokładnemu myciu, ale też usuwa się z niego drobne defekty i zarysowania. Co ważne, efekty takiego działania potrafią być olśniewające również dlatego, że po oczyszczeniu lakier jest polerowany. Na sam koniec samochód można także pokryć specjalną warstwą ochronną, która przez jakiś czas będzie znacznie utrudniać drobinkom pyłu i kurzu przyklejanie się do samochodu.

Usługi z zakresu auto detailingu oferuje sporo firm na terenie całego kraju. Aby znaleźć punkt zajmujący się nim w naszym mieście, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Wpisując na przykład hasło „auto detailing Szczecin” w łatwy sposób znajdziemy miejsca, w których poddamy nasz samochód tego typu działaniom.

Ceramik Technik

Jedną z firm najczęściej wybieranych przez użytkowników samochodów w Szczecinie jest Ceramik Technik, oferujący kompleksowe usługi z zakresu car detailingu i dbania o wygląd samochodu. Oferują oni m.in. mycie samochodu, sprzątanie jego wnętrza, czy woskowanie. Oczywiście w katalogu usług tego typu przedsiębiorstwa nie może zabraknąć nakładania powłok ceramicznych — Ceramik Technik oferuje takie nakładane na trzy lub pięć lat na karoserię, a także specjalne odmiany przystosowane do ochrony szyb czy felg. Dla tych, którzy chcieliby chronić swój samochód także przed niewielkimi otarciami, czy płytkimi rysami, firma oferuje folie PPF. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co proponuje swoim klientom, warto sprawdzić ich stronę https://ceramik-technik.eu/, lub wybrać się na miejsce i porozmawiać. Adres firmy to ul. Spółdzielców 8B, 72-006 Mierzyn.

Pakiety full car spa

Wiele firm oferujących usług z zakresu car detailingu posiada także atrakcyjne pakiety full car spa. Obejmują one zazwyczaj takie działania jak sprzątanie wnętrza, mycie, korektę lakieru i nakładanie powłok zabezpieczających. Nie jest to tanie, jednak można być pewnym, że samochód będzie się po nim prezentował znacznie lepiej.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/serwis-motocykla-na-nowy-sezon-o-czym-pamietac/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu