RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Co to jest typ dnia i jak go wybrać?

  • Napisany przez:

Obstawienia spotkań to wbrew pozorom czasochłonne wyzwanie, które wymaga dużej wiedzy i odpowiednio dobrej strategii. Jak najlepiej i najskuteczniej wybrać „Typ Dnia”, który jest najlepszym wyborem dnia w ofercie bukmacherskiej? Oto kilka porad i wskazówek.

Studiowanie aktualnej dyspozycji

Przed obstawieniem danego zakładu, należy jak najdokładniej przestudiować wszystkie statystyki drużyny, której mecz chcemy obstawić. Na pierwszy ogień należy zapoznać się z aktualną formą klubu, czyli wynikami ostatnich meczów, wynikami osiąganymi w starciach domowych lub wyjazdowych oraz bilansem bramkowym, najlepiej z przełomu ostatnich tygodni. Warto na bieżąco śledzić wyniki całej ligi, pucharów lub innych rozgrywek. Na pewno będzie to bardzo pomocna wiedza na przyszłość.

Zapoznaj się z prognozami

W internecie i innych źródłach jest dostępnych coraz więcej zapowiedzi i analiz od ekspertów, doświadczonych graczy, a nawet analityków bukmacherskich. Istnieje kilka świetnych źródeł, które kipią od drogocennej wiedzy i są nieodzownym elementem w wyborze interesujących zdarzeń. Takim miejscem bez wątpienia jest serwis ProTipster.pl. Znajdziesz tam typy bukmacherskie eksprtów, kupony na każdy dzień tygodnia, recenzje i promocje bukmacherskie, a co najważniejsze, każdego dnia publikowany jest typ dnia. Specjalnie stworzony algorytm wybiera spośród opublikowanych typów ekspertów  najlepszy zakład danego dnia.

Pamiętaj jednak, aby wybór dokonywać według własnego przeczucia i indywidualnej strategii. Opinie innych odbieraj tylko jako wskazówkę.

Obstawiaj znane Ci dyscypliny

Oferta bukmacherów staje się coraz bogatsza, firmy oferujące zakłady wzajemne mają dostępne egzotyczne dyscypliny jak: kule, krykiet, waterpolo, lacrosse czy K1. Nie warto obstawiać spotkań w dyscyplinach, na których nie ma się zielonego pojęcia. Nie warto również wspierać się opiniami innych graczy w tych sportach, ponieważ nie możemy w żaden sposób zweryfikować ich wiedzy na ten temat.

Analizuj ofertę bukmacherów

Bardzo często niektóre firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie oferują wyższe kursy na tle konkurencji. Warto skorzystać z porównywarek kursowych, powszechnie dostępnych w internecie. Pojawia się wtedy możliwość doboru bukmachera, który oferuje najwyższe wartości kursowe na dane zdarzenie lub sporty.

Obserwuj promocje bukmacherów

Niemal wszystkie firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie cyklicznie oferują podwyższone kursy względem standardowej oferty. Legalny bukmacher STS nazywa do „OFERTĄ DNIA”, natomiast TotalBet okrasza to nazwą „Dopalanych kursów”. Trzeba jednak dokładnie zapoznać się zasadami tej oferty, bowiem bukmacherzy nakładają limity na ilość tych kursów w jednym kuponie.

Zakłady akumulacyjne lepszą opcją

Bardzo często gracze chcą wygrać jak największą sumę, obstawiając pojedyncze zdarzenie, potencjalna wygrana jest znacznie niższa od tej, jaką można wygrać, stawiając zakład kumulowany. To kupon, w którym znajdują się dwa lub więcej zdarzeń branych pod uwagę do końcowej wygranej. Jak wygląda wtedy proces kumulacji?

Wszystkie kursy są przez siebie mnożone, otrzymany iloczyn jest równy liczbie AKO. Jeśli w kuponie znajdą się dwa zdarzenia po kursie 1.45 każdy, AKO byłoby następujące:

1.45 x 1.45 = 2.10

Warto także zaznaczyć, że pomyślne powodzenie zdarzenie o kursie 1.45 jest zdecydowanie bardziej realne, niż typowanie pojedynczego kursu o wartości 2.10.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/kto-jest-faworytem-ligi-mistrzow/

https://www.mistrzu.com/jakie-bonusy-oferuje-sts/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu