RSS

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

Wycena działalności gospodarczej. Wpływ typu ewidencji.

Wycena jednoosobowej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej) jest dokonywana w dużej mierze na podstawie dokumentów finansowych…

Jak adaptogeny mogą wspierać odchudzanie?

W obliczu rosnącego problemu otyłości, wiele osób szuka skutecznych i bezpiecznych metod wspierających utratę wagi.…

«
»

ComfortLift® ‒ zmywarka dopasowana do wszystkich Twoich potrzeb

  • Napisany przez:

Zmywarka to niezastąpiony element w wyposażeniu każdej kuchni. Przede wszystkim pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze, które stracilibyśmy w trakcie zmywania ręcznego. Ma także pozytywny wpływ na nasze zdrowie ‒ dzięki niej nie musimy spędzać długich godzin stojąc przy zlewie zmywając ręcznie naczynia i nadwyrężając swój kręgosłup. Na rynku istnieje ogromny wybór zmywarek, jak jednak znaleźć tę, która faktycznie będzie dopasowana do naszych potrzeb? Odpowiedź jest prosta: ComfortLift®. Poznajcie zmywarkę stworzoną na miarę XXI wieku.

Zmywarka inna niż wszystkie

ComfortLift® to pierwsza na świecie zmywarka wyposażona w podnoszony dolny kosz na ergonomiczną wysokość. Wyjmowanie naczyń ze zmywarki, choć wydaje się niezwykle prostą czynnością, może przysporzyć wielu kłopotów. Ciągłe schylanie się do dolnego kosza może skutkować bólem kręgosłupa. Jest to szczególnie duże utrudnienie w przypadku osób starszych lub tych, które cierpią na problemy z kręgosłupem.

Szwedzka marka Electrolux doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom wraz ze zmywarką ComfortLift®. Dzięki podnoszonemu dolnemu koszowi użytkownik zyskuje niezwykle łatwy dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas ich wkładania jak i wyjmowania ze zmywarki.

Ponadto jej eleganckie, stylowe i niezwykle nowoczesne wzornictwo sprawia, że ta funkcjonalna zmywarka pasuje do dosłownie każdej kuchni. Zmywarka ta idealnie będzie harmonizować z wystrojem Twojej kuchni jak i całego mieszkania. To unikalne połączenie stylu i najlepszej technologii zostało wyróżnione prestiżowymi nagrodami Gold Product Design Award 2017, RedDot Award 2017, IF Awards 2019 oraz Dobry Wzór 2019. Sprawdź, w jakie inne funkcje została wyposażona ComfortLift®.

Funkcja QuickSelect ‒ nowe podejście do zmywania naczyń

Użytkownicy zmywarek bardzo często są zdezorientowani ogromem funkcji i programów zmywania w swoim urządzeniu. Nie wiedząc, jaki program wybrać, postanawiają korzystać z tego samego programu zmywania do każdego rodzaju naczyń, niezależnie od ich stopnia zabrudzenia. Na szczęście marka Electrolux znalazła rozwiązanie także na ten problem. Zmywarka ComfortLift® została wyposażona w innowacyjną funkcję QuickSelect.

QuickSelect to niezwykle proste, szybkie oraz intuicyjne sterowanie zmywarką. Wybierz czas, jaki chcesz przeznaczyć na zmywanie oraz dodatkowe opcje, a zmywarka zajmie się resztą! Dzięki funkcji QuickSelect nie musisz już zgadywać, jaki program okaże się odpowiedni dla Twoich naczyń. Dodatkowo możesz mieć pewność, że będą one idealnie czyste i suche po każdym myciu.

Technologia AirDry ‒ jeszcze lepsze efekty suszenia

Irytuje Cię, kiedy wyjmowane przez Ciebie naczynia ze zmywarki wciąż ociekają wodą? Doskonale to rozumiemy i dlatego też zmywarka ComfortLift została wyposażona w technologię AirDry ,która gwarantuje 3 razy lepsze efekty suszenia w porównaniu ze standardowymi zmywarkami. W końcowej fazie suszenia drzwi zmywarki otwierają się automatycznie. Dzięki technologii AirDry następuje wymiana powietrza, która sprawia, że nawet plastikowe naczynia po wyjęciu ze zmywarki będą idealnie suche.

Co więcej, technologia AirDry jest całkowicie bezpieczna dla blatów kuchennych w Twojej kuchni i gwarantuje niesamowitą energooszczędność.

Machine Care ‒ efektywna praca urządzenia

Zmywarki ComfortLift marki Electrolux zostały wyposażone w specjalny program Machine Care, dzięki któremu zmywarka potrafi sama zadbać o siebie. Jak to możliwe? Program ten zapewnia efektywną pracę urządzenia podczas każdego zmywania, a także zwiększa jej wydajność. Zanim jednak go uruchomisz, upewnij się, że Twoja zmywarka jest całkowicie opróżniona. Następnie dodaj preparatu odkamieniającego lub czyszczącego ze specjalnym przeznaczeniem dla zmywarek i postępuj zgodnie z instrukcjami na wyświetlaczu. Program Machine Care usunie zalegający tłuszcz oraz wszelki kamień znajdujący się we wnętrzu urządzenia i tym samym zapewni idealne efekty zmywania za każdym razem.

SatelliteClean® ‒ nawet 3 razy lepsze efekty zmywania

Zmywarka ComfortLift została także wyposażona w specjalne ramię natryskowe SatelliteClean, które gwarantuje doskonałą skuteczność zmywania.  W odróżnieniu od pozostałych ramion spryskujących, porusza się w kilku różnych płaszczyznach. Dzięki temu strumienie wody docierają do wszystkich części zmywarki gwarantując idealnie czyste naczynia niezależnie od ich ilości i stopnia zabrudzenia.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu