RSS

Wypowiedzenie umowy najmu na czas określony - kiedy…

Umowy najmu są dzisiaj powszechne. Często podpisujemy je bez większych wahań, zakładając, że znajdujące się…

Wirtualne biuro - nowoczesna usługa w atrakcyjnej cenie

Wirtualne biura zdobywają coraz więcej zwolenników. Pomagają rozwijać działalność gospodarczą, zapewniają adres, a koszty ich…

Witaminy dla kota dorosłego, kociąt oraz kocich seniorów

Witaminy dla kota to podstawa zrównoważonego rozwoju i braku problemów zdrowotnych. Kot większość niezbędnych składników…

Kto płaci podatek od pożyczki?

Podatek od pożyczki to wyrażenie, które może wzbudzać niepokój. Większość osób jest świadoma takich opłat…

«
»

Dlaczego warto mieć kartę paliwową?

  • Napisany przez:

Z jakimi korzyściami wiąże się posiadanie odpowiednio dopasowanej karty paliwowej? Sprawdź, co możesz zyskać!

Czym są i do czego służą karty paliwowe?

Dzisiejsza rzeczywistość niemal każdego dnia zaskakuje nas coraz to nowszymi rozwiązaniami, których celem jest ułatwienie wielu czynności czy sprawunków. W ramy tego samego typu postępu można wpisać również pojawienie się kart paliwowych, co miało miejsce już jakiś czas temu. Korporacje z różnych branż mogą podpisać umowę o korzystanie z kart paliwowych – produkty tego typu pozwalają na preferencyjne odwiedzanie stacji wybranego koncernu, zakup paliwa po korzystniejszych cenach oraz dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji bezgotówkowych – a to tylko niektóre z oferowanych benefitów. Warto wspomnieć jeszcze choćby o tym, że po dokonaniu transakcji kierowca nie musi prosić kasjera o wystawienie faktury. Zamiast tego zbiorczy dokument sprzedażowy zostanie wysłany pod wskazany adres, co z pewnością ułatwi pracę księgowości.

Poszczególne koncerny paliwowe mają swoje własne warunki dotyczące precyzyjnego działania kart paliwowych. Czasem mogą być one przypisane do określonego pojazdu, innym razem nie. Podobnie bywa odnośnie do wymogu wpłacenia kaucji lub posiadania zabezpieczenia. Niektóre koncerny paliwowe wymagają od swoich klientów zabezpieczenia w postaci określenia minimalnej ilości paliwa tankowanego w każdym okresie rozliczeniowym. Wartość ta wynosi zazwyczaj 500 lub 1000 litrów. Nie jest żadną tajemnicą, że małe firmy, które posiadają jedynie kilka pojazdów, nie są w stanie spełnić tak wygórowanych wymogów. Czy znaczy to, że niewielkie przedsiębiorstwa nie mogą korzystać z przywilejów związanych z posiadaniem karty paliwowej? Oczywiście, że nie! Przygotowanym dla nich produktem jest karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid.

 

Karta paliwowa bez zabezpieczeń dla niewielkich przedsiębiorstw

Świetnym pomysłem dla firm z kilkoma pojazdami jest przedpłacona karta paliwowa, czyli BP Komfort Prepaid. Rozwiązanie tego typu znane jest chociażby z telefonii komórkowej, gdzie bardzo szybko zyskało ogromną popularność. Metoda płatności, która polega na uprzednim wpłaceniu środków na konto, gwarantuje, że nigdy więcej nie zaskoczą cię wysokie faktury za paliwo. Ponadto w ten sposób zyskasz większą kontrolę nad wydatkami firmy, co ma szczególne znaczenie w przypadku małych przedsiębiorstw. Warto w tym miejscu zauważyć, że karta paliwowa BP Komfort Prepaid przeznaczona jest dla firm, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. Po prostu podejdź do kasy po zatankowaniu paliwa i opłać całą kwotę w sposób bezgotówkowy – za pomocą karty paliwowej. Nie czekaj też na fakturę, gdyż wszystkie transakcje zostaną wysłane w postaci dokumentu zbiorczego, co ułatwi przy okazji pracę działowi księgowemu.

 

Jak uzyskać kartę paliwową BP Komfort Prepaid?

Mogłoby się wydawać, że złożenie wniosku o kartę BP Komfort Prepaid jest czasochłonne i wiąże się z wypełnieniem stosu dokumentów. Nic bardziej mylnego – aby móc otrzymać kartę paliwową bez kaucji BP Komfort Prepaid, wystarczy uzupełnić krótki formularz online, aby zgłosić chęć zamówienia karty paliwowej.

Oprócz dostępu do setek stacji BP w całym kraju skorzystasz też z atrakcyjnych rabatów na paliwo: 10 groszy na litrze paliwa premium oraz 5 groszy na litrze zwykłego paliwa. Przy okazji przystąpisz również do programu lojalnościowego Payback, dzięki czemu możesz zyskać dostęp do wielu nagród. Nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź kartę paliwową bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu