RSS

Obniżenie wieku emerytalnego

Obniżenie wieku emerytaln…

Pożyczki bez tajemnic

Według statystyk chwilówk…

Kredyt gotówkowy i kredyt konsol…

Kredyt gotówkowy może być…

Pole magnetyczne alternatywą dla…

Nie jest obecnie już żadn…

Nadal nie wszystkie wyroki Trybu…

Kryzys wokół Trybunału Ko…

Jak wykonać masaż grecki?

Gdy mowa o strefa…

Internetowe zakupy leków a nasze…

Leki z Internetu coraz ba…

Dlaczego warto ubezpieczyć kredy…

Przymierzasz się do zacią…

Jak wybrać konto oszczędnościowe…

Polacy coraz chętniej osz…

«
»
TwitterFacebookPinterest

Kwas hialuronowy skuteczny nie tylko na zmarszczki i blizny

Każda kobieta marzy o lśniącej cerze pozbawionej niedoskonałości, która jest wizytówką twarzy. Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się elastyczność skóry, staje się ona bardziej sucha i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Według najnowszych wiadomości można skutecznie powalczyć o piękno za pomocą najróżniejszych zabiegów oraz dostępnych na rynku preparatów. Do nieinwazyjnych procedur zaliczyć można wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Na jakie korzyści możemy zatem liczyć?

Kwas hialuronowy skutecznym remedium na zmarszczki?

Największą zaletą metody polegającej na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym jest wręcz natychmiastowy efekt, który pozwala cieszyć się na nowo z młodego wyglądu. Nie tylko poprawia się kondycja skóry, ale również można liczyć na podkreślenie konturu twarzy, które wydobywa kobiece piękno. Promienny wygląd to gwarancja pewności siebie i zadowolenia z życia.

Nie trzeba od razu decydować się na zabiegi medycyny estetycznej, które pociągają za sobą wysokie koszty, ból, długą rekonwalescencję oraz możliwość wystąpienia groźnych powikłań czy też nieestetycznych blizn. Chociaż na rynku dostępne są najróżniejsze preparaty kosmetyczne przeciw zmarszczkom, odmładzające kremy czy też żele korygujące kontury twarzy, to nie są one w stanie zapewnić nam nieskazitelnej skóry niczym pupcia niemowlaka. Najczęściej ich cena również pozostawia wiele do życzenia przy stosunkowo niskiej skuteczności. Ciekawą alternatywną jest właśnie kwas hialuronowy, który po wstrzyknięciu w miejsca powstawania zmarszczek przyczynia się do likwidacji powstałych wgłębień. Dodatkowo wypełnia je, napręża skórę oraz sprawia, że włókna kolagenowe stają się znacznie bardziej elastyczne. Dzięki temu nasza skóra przybiera zdrowych kolorów, ujednolica się oraz zyskuje dawnej jędrności, za którą dojrzałe kobiety tak bardzo tęsknią. Przy czym należy podkreślić, że likwidacja zmarszczek mimicznych za pomocą tej metody jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, który pozwala na długotrwałe efekty estetyczne.

Co takiego potrafi kwas hialuronowy?

Od dawna kwas hialuronowy stosowany jest w najróżniejszych kosmetykach ze względu na swoje niezwykle cenne dla naszego organizmu właściwości. To dzięki niemu możemy liczyć na odpowiednie nawilżenie skóry, która staje się sprężysta oraz gładka. Kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody i łączy włókna strukturalne skóry właściwej, co odżywia ją przede wszystkim od środka. Zwykłe kosmetyki najczęściej działają tylko powierzchownie, więc nie dają tak spektakularnych rezultatów i nie nadają się na dłuższą metę do stosowania. Ponadto często też zapychają skórę, co prowadzi do stanu zapalnego i powstawania nieestetycznych wągrów. Z kolei kwas hialuronowy potrafi wypełnić ubytki, znacznie zredukować blizny, poprawić kontur i wypuklenie ust, usunąć zmarszczki, podnieść policzki, ujędrnić biust i uda.

Artykuł: Mistrzu

Foto: morshchin

<div style=Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu