RSS

Wypowiedzenie umowy najmu na czas określony - kiedy…

Umowy najmu są dzisiaj powszechne. Często podpisujemy je bez większych wahań, zakładając, że znajdujące się…

Wirtualne biuro - nowoczesna usługa w atrakcyjnej cenie

Wirtualne biura zdobywają coraz więcej zwolenników. Pomagają rozwijać działalność gospodarczą, zapewniają adres, a koszty ich…

Witaminy dla kota dorosłego, kociąt oraz kocich seniorów

Witaminy dla kota to podstawa zrównoważonego rozwoju i braku problemów zdrowotnych. Kot większość niezbędnych składników…

Kto płaci podatek od pożyczki?

Podatek od pożyczki to wyrażenie, które może wzbudzać niepokój. Większość osób jest świadoma takich opłat…

«
»

Program do planowania produkcji- 4 zalety takiego rozwiązania

Planowanie produkcji w małych firmach, tylko na pozór może wydawać się nieskomplikowane. Tak naprawdę wymaga ono od kadry zarządzającej dużego zaangażowania, systematyczności i dbałości o detale. W niedużych przedsiębiorstwach doskonale sprawdzi się wprowadzenie programu do planowania produkcji. Jakie zalety mają więc programy takie jak Prodio?

  • Zarządzanie na odległość
  • Szybkie planowanie działań
  • Reakcja na niespodziewane problemy
  • Podsumowanie działań
  1. Zarządzanie na odległość

Dzięki programowi możesz swobodnie planować swoją produkcję online. Będąc w biurze, na wyjeździe służbowym, czy w sklepie z materiałami, nie musisz martwić się o to, co dzieje się w firmie. W każdej chwili, za pomocą smartphona możesz skorygować działania swoich pracowników. Opcja ta ułatwia również porozumiewanie się z zatrudnionymi osobami. Możesz w każdej chwili zlecić im nowe zadanie, poprawić błędy, a także kontrolować postęp prac. Wszystko to online, bez marnowania czasu na pokonywanie odległości.

  1. Szybkie planowanie działań

Niewątpliwą zaletą Prodio jest możliwość szybkiego przepływu informacji. Możesz wysłać pracownikom ustaloną wcześniej listę zadań i na bieżąco ją kontrolować. Dokładnie widzisz, na jakim etapie znajduje się produkcja. Możesz więc, w zależności od potrzeb, dodawać nowe zadania lub ograniczać je. Taki program produkcyjny pomaga również pracownikom, ponieważ dostają oni przejrzystą listę zleceń wzbogaconą o projekty, wizualizacje i zdjęcia. Dzięki tej opcji wiedzą oni, jak finalnie powinno wyglądać ich zadanie.

  1. Reakcja na niespodziewane problemy

W pracy na produkcji często zdarzają się niespodziewane sytuacje. Maszyna może ulec awarii lub może zabraknąć materiału potrzebnego do realizacji zamówienia. Dzięki programowi do zarządzania produkcją dla małych firm, o takich wypadkach będziesz informowany natychmiastowo. Pracownicy widzą również, na jakim etapie jest realizowany produkt.  Jeżeli zauważą, że któryś etap się opóźnił, będą mogli szybko zareagować i dostosować swoje ruchy do stanu działań.

  1. Podsumowanie działań

Program do planowania produkcji dla małych firm (https://getprodio.com/pl/planowanie-produkcji/)   jest świetnym narzędziem statystycznym. W łatwy i przejrzysty sposób możesz podsumować działania firmy, a także pracowników. Szybko przeliczysz liczbę godzin przepracowanych przez maszyny. Możesz również zliczyć czas pracy poszczególnych pracowników. Wszystkie dane eksportowane są do programu MS Excel, który w klarowny sposób podsumowuje wszystkie dane. Będziesz mieć pewność, że dokładnie policzyłeś wszystkie zmienne a pensje pracowników, na pewno się zgadzają.

Planowanie produkcji w małych firmach jest procesem, który wymaga od osoby zarządzającej dużego zaangażowania. Narzędzia takie jak Prodio znacznie ułatwiają planowanie zadań oraz kontrolę nad firmą. Obecnie każde sprawnie działające przedsiębiorstwo powinno korzystać z takich rozwiązań.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/industry-5-0-co-mowi-sie-o-tym-na-akademiach-i-konferencjach/

https://www.mistrzu.com/ranking-programow-kadrowo-placowych-zwycieza-teta-unit4/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu