RSS

Profesjonalne buty zapaśnicze to lepszy trening — zobacz…

Zapasy to jeden ze sportów walki znany od setek lat. Polega na fizycznym zmaganiu się…

Badania NDT - metody, zastosowanie, specyfikacja

Badania NDT - co to takiego? Gdzie znajdują zastosowanie? Dlaczego są tak istotne? O tym…

Planujesz eksport do Chin? Na to musisz zwrócić…

Państwo Środka ze swoim gigantycznym potencjałem zakupowym okazuje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej nienasyconych…

Alkoholizm: czym jest i jak może wpłynąć na…

Alkoholizm jest poważnym problemem, który może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i społecznych. Jeśli Ty…

«
»

Serwis i dzierżawa kserokopiarek w Warszawie

  • Napisany przez:

Serwis kserokopiarek Warszawa zawsze ma pełne ręce roboty! Dowiedz się, jak kupić, wynająć lub naprawić kserokopiarkę, która upłynni pracę Twojej firmy.

Sprzedaż kserokopiarek

Na terenie Warszawy znajdziesz wiele naszych zadowolonych klientów. Wysyłamy także nasze urządzenia marki Konica Minolta za granicę oraz na terytorium Polski. Jeżeli szukasz urządzeń wielofunkcyjnych, dobrze trafiłeś. Kserokopiarki z gałęzi bizhub odznaczają się nie tylko podstawowymi funkcjami, ale też rozwiązaniami wdrażanymi specjalnie dla firm. Jest to na przykład funkcja limitu wydruku na pracownika, wysoka wydajność przy niskich kosztach eksploatacji oraz wiele innych. Posiadamy zarówno drukarki czarno-białe jak i kolorowe.

Dzierżawa kserokopiarek na terenie Warszawy

Prostym i tańszym rozwiązaniem dla firmy może okazać się dzierżawa urządzeń biurowych. Jeśli zakładasz mały biznes w stolicy lub potrzebujesz urządzeń wielofunkcyjnych do domu, wynajem kserokopiarek Warszawa to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja od kupna. Decydując się na usługi copix.pl, dostajesz w pakiecie dostawę, montaż oraz instruktaż obsługi danej kserokopiarki przez wykwalifikowanego pracownika.

Zalety dzierżawy urządzeń biurowych

Dostarczamy kserokopiarki jedynie zaufanej firmy Konica Minolta. To sprzęt biurowy o doskonałej jakości wydruku czarno-białego i kolorowego oraz dostosowanej do Twoich potrzeb prędkości druku. Wszystkie nasze kserokopiarki są łatwe w obsłudze dzięki polskojęzycznej wersji menu. Każda kserokopiarka ma także zainstalowaną kartę sieciową, dzięki której przesył danych jest szybki i bezproblemowy. Prawidłowo wybrana kserokopiarka usprawni pracę Twojego biznesu.

Wynajem kserokopiarek do domu

Rozkręcasz przydomowy biznes, w którym urządzenia wielofunkcyjne odgrywają kluczową rolę? Prowadzisz księgowość lub po prostu dużo drukujesz? Szybki i tani wydruk to także połowa sukcesu w małych szkołach językowych, przy udzielaniu korepetycji lub porządkowaniu dokumentacji. Przy wyborze kserokopiarki warto zapoznać się z kosztami kupna w porównaniu do ceny najmu. Zwykle koszt dzierżawy jest znacznie niższy od kupna kserokopiarki. Dodatkowym bonusem jest stały kontakt z naszym serwisem, który pomoże zamontować i nauczyć się obsługi kserokopiarki.

Serwis drukarek i kserokopiarek w stolicy

Serwis kserokopiarek Warszawa to bardzo ważna część naszej pracy. Nasze usługi obejmują zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny kserokopiarek marki Konica Minolta oraz Develop. Nasi serwisanci specjalizują się w zakresie urządzeń biurowych z serii Bizhub oraz Develop, dzięki czemu ich wiedza przekracza znajomość pracowników serwisu wszystkich kserokopiarek. Naprawa kserokopiarek Warszawa przebiega z nami sprawnie i szybko – nie odsyłamy klientów do fachowców, bo sami nimi jesteśmy. Nie tylko drobne naprawy kserokopiarek, ale i poważne usterki nie są nam straszne.

Naprawa drukarek i kserokopiarek

Na terenie miasta Warszawa serwis dojeżdża do klientów bez dodatkowych opłat. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową naprawę, przegląd oraz konserwację kserokopiarek marki Konica Minolta oraz Develop. Naprawa drukarek musi być błyskawiczna, na co pozwala nam ciągle rozbudowywana wiedza oraz szeroki zapas części zamiennych. Swoim klientom od wielu lat zapewniamy pomoc w każdej kryzysowej sytuacji. Kserokopiarka ma sprawiać, że każdą wykonaną stronę będziesz mógł przedstawiać swoim partnerom biznesowym oraz instytucjom.

Zalety drukarek Konica Minolta

Linia kserokopiarek Bizhub charakteryzuje się intuicyjną obsługą na dotykowym ekranie, zupełnie jak na tablecie lub smartfonie. Kserokopiarki Konica Minolta możesz uruchomić z dowolnego miejsca na świecie, dzięki zintegrowanej karcie sieciowej. Drukuj, gdzie chcesz, i przychodź na gotowe. Nasze kserokopiarki są również wysokowydajne, a to dzięki podajnikowi dual-scan, umożliwiającemu skanowanie do 240 obrazów na minutę. Wśród urządzeń dostępnych na rynku to prawdziwy lider pod względem efektywności oraz bezawaryjności.

Dodatkowe funkcje drukarek i kserokopiarek

Do urządzeń Konica Minolta opcjonalnie można dobrać na przykład zestaw wykrywania pobrania wielu kartek, co gwarantuje, że każdy oryginał zostanie zeskanowany. Z pomocą drukarki wykonasz na miejscu niemal wszystkie zadania, które do tej pory zlecane były drukarniom zewnętrznym w Warszawie. Zszywanie, dziurkowanie, składanie listów, broszur i składanie w Z będzie dużo prostsze. Moduły zszywające, składające w Z oraz broszurujące są opcjonalne dla wielu naszych drukarek.

Tonery oraz materiały eksploatacyjne

Warszawa serwis kserokopiarek Konica Minolta zapewnia swoim klientom także dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz tonerów. Serwis kserokopiarek Warszawa odpowiada za wymianę oraz swobodne zużycie materiałów eksploatacyjnych w ramach gwarancji. Do drukarek kolorowych tusze zawsze warto mieć pod ręką, a serwisant z chęcią pokaże, jak prosta jest ich wymiana. Drukarki oraz pasujące do nich tonery odszukasz na https://copix.pl/. To jedyne takie miejsce w Warszawie, które zawsze służy pomocą w branży.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu