RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Znajdź apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach

  • Napisany przez:

Odpoczywaj nad morzem tak, jak najbardziej lubisz. W ciszy i spokoju, na własnych zasadach i z maksymalnym komfortem.

Międzyzdroje to jeden z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Przyciąga znane osoby, a kultowa już Aleja Gwiazd stała się największą atrakcją regionu. Poza tym samo położenie na największej w Polsce wyspie Wolin, liczne atrakcje oraz piękne plaże są wystarczającą zachętą, by odpoczywać na zachodnim wybrzeżu. Kuszą też komfortowe apartamenty oraz cała baza innych noclegowych opcji, więc każdy może dopasować standard do swoich potrzeb i możliwości.

Komfortowe apartamenty dla miłośników wrażeń

Wielu wakacyjnych gości decyduje się na apartamenty z widokiem na morze. Zresztą korzystają z nich także turyści, którzy decydują się na nadmorski urlop także poza głównym sezonem. Coraz częściej kurorty przyciągają jesienią oraz zimą i z pewnością profesjonalnie wyposażona baza noclegowa jest jednym z ważniejszych argumentów, że można korzystać z bliskości natury zawsze wtedy, gdy się ma ochotę. Międzyzdroje nie schodzą bowiem z list wakacyjnych przebojów, a ich urok jest doceniany zarówno przez miłośników zabawy do białego rana, rodzinnych aktywności oraz ciszy i spokoju. Nic więc dziwnego, że co roku właśnie tu przyjeżdżają goście nie tylko z Polski, a niewielka miejscowość przyciąga turystów także poza wysokim sezonem. Niewątpliwie jednak to lato nadaje rytm.

Wypoczynek w słońcu

Międzyzdroje położone są tuż przy Świnoujściu. Już sama lokalizacja sprawia, że na brak atrakcji z pewnością nie będzie można narzekać. Urokliwe plaże, piękne lasy oraz oczywiście morze zachęcają do tego, by spędzać czas nad Bałtykiem. Poza tym kusi także rozbudowana branża gastronomiczna, trasy rowerowe oraz piesze i mnóstwo miejsc do zabawy szczególnie dla najmłodszych. Kluby natomiast przyciągają dorosłych wieczorem. Poza tym Międzyzdroje to bardzo różnorodna oferta noclegowa i klienci chętnie wybierają apartamenty, pensjonaty i hotele, dostosowując ich standard oraz oczywiście ceny do indywidualnych możliwości.

Z dziećmi?

Dla rodziców atrakcje dla dzieci są niezwykle ważne przy wybieraniu miejsca wypoczynku. W Międzyzdrojach oczywiście największą atrakcją jest szeroka plaża oraz morze. Gdy pogoda sprzyja, z pewnością wiele godzin można spędzić na plażowaniu, spacerach kilometrami wybrzeża czy też wodnych aktywnościach. Międzyzdroje oferują również najmłodszym szereg atrakcji, gdy pada i wieje, a tym samym ani maluchy, ani dorośli nie będą wiedzieć, czym jest nuda. Przyciąga wesołe miasteczko, Oceanarium, Muzeum figur Woskowych, labirynt luster, kino 5D czy kultowa Aleja Gwiazd. Sama promenada jest oczywiście miejscem doskonałym na spacer i jeśli nie stronimy od tłumów, to z pewnością będziemy tam codziennie.

Miłośnicy aktywności oraz natury powinny także w planach uwzględnić park linowy, zagrodę żubrów, Woliński Park Narodowy lub Bałtycki Park Miniatur. Samo wybrzeże oraz okoliczne miejscowości są najlepszym zaproszeniem do zwiedzania, rowerowych przejażdżek czy też poznawania bardzo ciekawej historii regionu. W Świnoujściu warto zobaczyć latarnię morską i fort Gerharda, w Lubinie jest Grodzisko z punktem widokowym na Zalew Szczeciński, a w Wapnica Turkusowe Jezioro, które zachwyca niezwykłą barwą. Wyspa Wolin to także idealne miejsce do eksplorowania. Warto zobaczyć Anioła, Centrum Słowian i Wikingów, Muzeum Bunkier V3 oraz szukać skarbów natury. Do Wolińskiego Parku Narodowego można dojść plażą, a tym samym dociera się w miejsce, gdzie jest zdecydowanie mniej turystów, a natura zachwyca skarbami. Baza wypadowa w Międzyzdrojach jest więc bardzo dobrą opcją na udany urlop.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu