RSS

Panele akustyczne: co je wyróżnia?

Panele akustyczne coraz częściej widuje się nie tylko w studiach nagrań czy salach odsłuchu rozmów.…

Jakie buty do biegania wybrać w zimie.

Bieganie stało się w ostatnich latach niezwykle popularnym sportem. Wiele osób regularnie biegających nie wyobraża…

Księgowość dla lekarzy, pielęgniarek i położnych - co…

Wieloletnie doświadczenie w księgowości pracowników służby zdrowia, pozwala na poznanie specyfiki i regulacji prawnych obowiązujących…

Dlaczego warto mieć w domu ciśnieniomierz?

Kompletując domową apteczkę musimy pamiętać, by znalazły się w niej odpowiednie środki przeciwbólowe, suplementy, lekarstwa,…

«
»

Czy warto zmienić telefon na iPhone 11 Pro Max ?

Premiera iPhone 11 Pro Max to jedna z najbardziej wyczekiwanych w 2019 roku. Nic dziwnego. Powiada się, że to najlepszy smartfon tego  roku, który zachwycił nawet najbardziej wymagających użytkowników. Czy warto zmienić telefon na iPhone 11 Pro Max?

IPhone 11 Pro Max – najlepszy smartfon na rynku

IPhone 11 Pro Max to bez wątpienia najlepszy smartfon z linii 11, a jednocześnie najdroższy. W wersji 4 GB pamięci na pliki użytkownika kosztuje 5699 złotych. Wersja 256 GB wiąże się z wydatkiem 6499 zł, a wariant 512 G kosztuje aż 7499 złotych. W wersji 4 GB pamięci na pliki użytkownika kosztuje 5699 złotych. Wersja 256 GB wiąże się z wydatkiem 6499 zł, a wariant 512 Gb kosztuje aż 7499 złotych.

Pro Max to najlepiej wykonany smartfon na rynku. Wystarczy na niego spojrzeć i go dotknąć, aby dał odczucie solidności i dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Samo urządzenie jest dość ciężkie, ale nie powinno nikomu to przeszkadzać. Plecki wykonane są z matowego szkła, co prezentuje się naprawdę ładnie.

Co nowego w iPhone 11 Pro Max?

Niekwestionowanym hitem iPhone 11 Pro Max jest ekran OLED, który gwarantuje wierne oddanie kolorów. Dzięki temu oglądanie seriali, filmów, zdjęć czy tez w granie w gry staje się czystą przyjemnością. Nawet najbardziej wymagający użytkownik nie ma się do czego przyczepić. Kolejna nowością jest zastosowanie baterii o rekordowej pojemności  3969 mAh, której po prostu nie da się nie zauważyć. Do tej pory smartfony marki Apple nie zaskakiwały pozytywnie czasem pracy. Dlatego producent zdecydował się spełnić oczekiwania klientów, stosując tak dobrą baterię. Przy trybie czuwania, telefon się prawie nie rozładowuje. Dobrze byłoby, aby bateria była ulepszana z każdy nowym modelem.

W pudełku z telefonem znajdziemy ładowarkę o mocy 18W, która już w dwie godziny pozwoli naładować  urządzenie do pełna. Podobnie jak u poprzedników, mamy tu do czynienia z wysepką aparatu. Jednakże znalazło się kilka zmian. W iPhone 11 Pro Max, pojawił się moduł szerokokątny, obok szerokokątnego, standardowego i teleobiektywu, a także nowe funkcje.  W modelu wciąż mamy FaceID, czyli odblokowywanie twarzą. Jednakże w przeciwieństwie do poprzedników, odblokowanie smartfona jest nieco szybsze. Natomiast ekran sprawniej wyłapuje twarz. Dodatkowo telefon zabezpieczono przed wodą – norma IP68.

Czy warto zmienić telefon na iPhone 11 Pro Max?

IPhone 11 Pro Max to telefon stworzony dla najbardziej wymagających  użytkowników. Zastosowany w nim procesor Apple A13 z 4 GB Ram, pozwala na niezwykle szybką i płynną oraz granie bez jakichkolwiek problemów. Dzięki temu korzystanie z niego to czysta przyjemność.

Z pewnością zachwyci miłośników fotografii, bowiem zdjęcia mają doskonałe odwzorowanie kolorów, są ostre i szczegółowe, a do trybu portretowego po prostu nie można się przyczepić. Czy warto zmienić telefon na iPhone 11 Pro Max? Jeśli zależy Ci na świetnym telefonie, to zdecydowanie tak!

IPhone’a 11Pro Max znajdziecie na: https://idream.pl/iphone/iphone-11-pro-max.html

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu