RSS

Trasy rowerowe w Szczyrku. Sprawdź, które polecają internauci!

Szczyrk to idealne miasto dla miłośników dwóch kółek. Imponująca ilość tras rowerowych, ale i panująca…

Kiedy warto sięgnąć po matę do akupresury?

Mata do akupresury to niewielki przyrząd, który potrafi pomóc w zniwelowaniu różnego rodzaju bólu. To…

Poszukujesz autocasco Sprawdź, jak wybrać najlepszą polisę

Poszukujesz autocasco? Sprawdź, jak wybrać najlepszą polisę W odróżnieniu od obowiązkowego OC, w przypadku którego jedyną…

Soczewki jednodniowe – charakterystyka i zalety korzystania

Soczewki kontaktowe to nowocześniejsza, wygodniejsza alternatywa dla klasycznych okularów. Sięgając po nie możemy nie zmieniać…

«
»

Klasyczna elegancja na co dzień – co jest trendy?

Moda i podążanie za najnowszymi w niej trendami wymaga czasami zaangażowania dużej ilości sił i czasu. A nie każda kobieta może sobie na to pozwolić. Dodatkowo coraz popularniejszy jest trend slow fashion, który zakłada bardziej świadome korzystanie z mody, rezygnację z impulsywnych zakupów i posiadania dużej liczby ubrań.

Powstaje zatem kolejny dylemat – jak znaleźć złoty środek? A przede wszystkim, jak zaoszczędzić czas i znaleźć go także na poszukiwanie inspiracji w innych dziedzinach życia, poprzez zaglądanie np. na portal Funokay.

Elegancja w klasycznym wydaniu odpowiedzią na modowy zawrót głowy

Postawienie na uniwersalność w modzie i skomponowanie w swojej szafie kilku zestawów składających się z ubrań posiadających ponadczasowy, czyli klasyczny fason, pozwoli każdej kobiecie z jednej strony uniknąć modowych wpadek, a z drugiej zawsze być dobrze ubraną. Warto inspiracji do takiego stylu szukać w sposobie, w jaki postępują z modą mieszkanki Paryża. Doskonałe podsumowanie stylu, który jest jednocześnie niewymuszony i elegancki, znajduje się w artykule dostępnym na portalu Onluxury. Dostępna jest tam baza najważniejszych informacji dla osób, które kochają luksus i ekskluzywną modę.

Marynarka, która zmieści się w każdej garderobie

Połączenie jej z ołówkową spódnicą albo sukienką w kształcie litery A zapewni elegancję. Z kolei założenie do niej jeansów umożliwi uzyskanie stroju mieszczącego się w standardzie smart casual. Dlatego każda kobieta powinna mieć marynarkę w swojej szafie. Aktualnie królują luźne oversizowe fasony marynarek. To rozwiązanie zarówno szalenie modne, jak i niezwykle wygodne. Chcąc znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie i wybrać odpowiednią marynarkę, a następnie wiedzieć, do jakich stylizacji ją wykorzystać, warto odwiedzić portal TipTors. Znajdują się na nim artykuły, które rozwiewają wszystkie niepewności w tym temacie.

Dodatki jako „kropka nad i” każdej stylizacji

Każda klasyczna stylizacja bazuje nie tylko na ponadczasowych fasonach ubrań, ale też na dodatkach, które nadają jej wyjątkowego charakteru. Myśląc o dodatkach do stylizacji nasze pierwsze skojarzenie to biżuteria. Do kanonu mody weszły już naszyjniki zwane celebrytkami i nadal pozostają bardzo trendy. Te delikatne łańcuszki, w zależności od wyboru blaszki mogą nadać elegancji, romantyzmu, ale też zadziornego pazura stylizacji. Podpowiedzi, jak nosić celebrytkę znajdują się na stronie Joysy.pl.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/stroj-dla-taty-na-komunie-dziecka-jaki-garnitur-wybrac/

https://www.mistrzu.com/przeszczep-wlosow-w-turcji-czy-warto-sie-na-niego-zdecydowac/

https://www.mistrzu.com/czy-adapter-do-pasow-dla-kobiet-w-ciazy-jest-potrzebny/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu