RSS

Kredyt gotówkowy czy pożyczka pozabankowa. Co wybrać?

Zarówno kredyty gotówkowe, jak i pożyczki pozabankowe. mają zwolenników i przeciwników. Warto poznać bliżej oba…

Intrastat - wszystko, co warto wiedzieć na ten…

Jak wiedzą doskonale wszyscy przedsiębiorcy, przewóz towarów pomiędzy poszczególnymi krajami europejskiego obszaru celnego związany jest…

Podstawy zdrowego odżywiania – najważniejsze zasady

Zdrowe odżywianie to podstawa. Tylko dzięki dobrze zbilansowanym i pełnowartościowym posiłkom możliwe jest utrzymanie zdrowia…

Jak prawidłowo napisać oficjalnego maila?

Pisanie e-maili to przydatna umiejętność, szczególnie w obecnych czasach. Jednak nie jest to takie proste,…

«
»

Klasyczna elegancja na co dzień – co jest trendy?

Moda i podążanie za najnowszymi w niej trendami wymaga czasami zaangażowania dużej ilości sił i czasu. A nie każda kobieta może sobie na to pozwolić. Dodatkowo coraz popularniejszy jest trend slow fashion, który zakłada bardziej świadome korzystanie z mody, rezygnację z impulsywnych zakupów i posiadania dużej liczby ubrań.

Powstaje zatem kolejny dylemat – jak znaleźć złoty środek? A przede wszystkim, jak zaoszczędzić czas i znaleźć go także na poszukiwanie inspiracji w innych dziedzinach życia, poprzez zaglądanie np. na portal Funokay.

Elegancja w klasycznym wydaniu odpowiedzią na modowy zawrót głowy

Postawienie na uniwersalność w modzie i skomponowanie w swojej szafie kilku zestawów składających się z ubrań posiadających ponadczasowy, czyli klasyczny fason, pozwoli każdej kobiecie z jednej strony uniknąć modowych wpadek, a z drugiej zawsze być dobrze ubraną. Warto inspiracji do takiego stylu szukać w sposobie, w jaki postępują z modą mieszkanki Paryża. Doskonałe podsumowanie stylu, który jest jednocześnie niewymuszony i elegancki, znajduje się w artykule dostępnym na portalu Onluxury. Dostępna jest tam baza najważniejszych informacji dla osób, które kochają luksus i ekskluzywną modę.

Marynarka, która zmieści się w każdej garderobie

Połączenie jej z ołówkową spódnicą albo sukienką w kształcie litery A zapewni elegancję. Z kolei założenie do niej jeansów umożliwi uzyskanie stroju mieszczącego się w standardzie smart casual. Dlatego każda kobieta powinna mieć marynarkę w swojej szafie. Aktualnie królują luźne oversizowe fasony marynarek. To rozwiązanie zarówno szalenie modne, jak i niezwykle wygodne. Chcąc znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie i wybrać odpowiednią marynarkę, a następnie wiedzieć, do jakich stylizacji ją wykorzystać, warto odwiedzić portal TipTors. Znajdują się na nim artykuły, które rozwiewają wszystkie niepewności w tym temacie.

Dodatki jako „kropka nad i” każdej stylizacji

Każda klasyczna stylizacja bazuje nie tylko na ponadczasowych fasonach ubrań, ale też na dodatkach, które nadają jej wyjątkowego charakteru. Myśląc o dodatkach do stylizacji nasze pierwsze skojarzenie to biżuteria. Do kanonu mody weszły już naszyjniki zwane celebrytkami i nadal pozostają bardzo trendy. Te delikatne łańcuszki, w zależności od wyboru blaszki mogą nadać elegancji, romantyzmu, ale też zadziornego pazura stylizacji. Podpowiedzi, jak nosić celebrytkę znajdują się na stronie Joysy.pl.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu