RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Nowoczesne kliniki dentystyczne w Opolu

  • Napisany przez:

W Opolu jest parę nowoczesnych klinik dentystycznych. Należy jednak pamiętać, że nowoczesny sprzęt to nie wszystko bowiem liczą się kompetencje lekarza stomatologa, który zazwyczaj własnoręcznie wykonuje zabieg, wspomagając się zaawansowanym sprzętem dentystycznym.

Najstarsza klinika dentystyczna może być najnowocześniejsza

Laserdent to popularny wybór dla osób szukających dentysty w Opolu. Leczenie w Laserdent jest dokonywane głownie przez jedną rodzinę – Leśniaków, którzy firmują swoim nazwiskiem zabiegi stomatologiczne od 30 lat. Ten gabinet stomatologiczny cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów ¹.

Lekarze Laserdent od 30 lat poprzez stałe poszerzanie wiedzy, doskonalenie umiejętności oraz stosowanie nowoczesnych metod leczenia zapewniają profesjonalizm, gwarancję najwyższej jakości i higieny, estetykę oraz bezstresowe leczenie stomatologiczne¹.

Laserdent został oceniony przez pacjentów jako Znakomity. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 203 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych: ZnanyLekarz – 96 ocen placówki – 5,0 / 5,0; Google – 52 ocen placówki – 4,6 / 5,0; Facebook – 55 ocen placówki – 4,8 / 5,0 ².

Pacjenci chwalą Laserdent za profesjonalizm, ciepłe podejście do pacjenta oraz bezbolesne zabiegi ². Jeśli szukasz dobrego dentysty w Opolu, Laserdent może być dla Ciebie dobrym wyborem.

Laserdent oferuje nowoczesne technologie leczenia np. implanty zębowe jako jedną z opcji leczenia dla pacjentów, którzy utracili pojedynczy ząb lub kilka zębów. Implanty zębowe są tytanowymi elementami wszczepianymi w kość szczęki lub żuchwy, które służą jako podstawa dla protez lub koron zębowych.

Zabieg chirurgiczny wszczepienia implantu trwa około 30 minut i jest bezpieczny oraz zupełnie bezbolesny. Implanty zębowe oferowane przez Laserdent objęte są dożywotnią gwarancją. Inne zabiegi są często również objęte przynajmniej paroletnią gwarancją.

Laserdent oferuje jeszcze wiele nowoczesnych zabiegów np. wybielanie zębów metodą Beyond, która polega na użyciu zimnego niebieskiego światła. Ta technika pozwala na bezpieczne oczyszczenie zarówno powierzchni, jak i wewnętrznej struktury zęba, bez ryzyka podrażnienia nerwów.

Alternatywne nowoczesne gabinety w Opolu

Jedną z nowoczesnych klinik dentystycznych w Opolu jest Klinika Ambasada Uśmiechu. Klinika ta oferuje dobrej jakości usługi stomatologiczne w konkurencyjnych cenach i stawia na zadowolenie swoich pacjentów4. Na początku roku 2019 powstał nowy budynek kliniki, który jest jednym z najnowocześniejszych pod względem medycznym, technologicznym, architektonicznym czy ergonomicznym placówek stomatologicznych w Polsce4.

Ambasada Uśmiechu oferuje pełną diagnostykę z wykorzystaniem cyfrowej radiologii, tomografii komputerowej, skanerów wewnątrzustnych 3D oraz salę operacyjną przystosowaną do przeprowadzania najbardziej skomplikowanych zabiegów4. Klinika oferuje również możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym i wziewnym oraz całkowicie bezbolesne wizyty przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów, technologii i rozwiązań4. Niemniej jak wynika z informacji od innych czytelników-pacjentów w klinice tej zdarzają się błędy lekarskie. W klinice tej pracuje wielu różnych lekarzy stomatologów na kontraktach.

Inną nowoczesną kliniką dentystyczną w Opolu jest Klinika Stomatologiczna Prestige. Klinika ta oferuje wszystkie specjalizacje w jednym miejscu oraz elastyczne godziny pracy5 W klinice tej stawia się na wysoką jakość i kompleksowość usług oraz nowoczesne technologie5.

W Opolu znajdują się nowoczesne kliniki stomatologiczne, które oferują szeroki zakres usług stomatologicznych. Kliniki te, takie jak Laserdent, Klinika Ambasada Uśmiechu i Klinika Stomatologiczna Prestige, wykorzystują najnowsze technologie i metody leczenia, aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą opiekę.

Jeśli szukasz nowoczesnej kliniki stomatologicznej w Opolu, Laserdent, Klinika Ambasada Uśmiechu i Klinika Stomatologiczna Prestige mogą być dla Ciebie dobrymi wyborami.

Źródła:

(1) Laserdent – ZnanyLekarz.pl. https://www.znanylekarz.pl/placowki/laserdent-2.

(2) LASERDENT – Dentysta Opole. https://www.laserdent.org/.

(3) 20 polecanych stomatologów w Opolu | ZnanyLekarz.pl. https://www.znanylekarz.pl/stomatolog/opole.

(4) Dentysta | Stomatolog Opole – Klinika Ambasada Uśmiechu. https://ambasadausmiechu.pl/.

(5) Dentysta Opole – Klinika Stomatologiczna Prestige. https://www.prestige.opole.pl/.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu