RSS

Profesjonalne buty zapaśnicze to lepszy trening — zobacz…

Zapasy to jeden ze sportów walki znany od setek lat. Polega na fizycznym zmaganiu się…

Badania NDT - metody, zastosowanie, specyfikacja

Badania NDT - co to takiego? Gdzie znajdują zastosowanie? Dlaczego są tak istotne? O tym…

Planujesz eksport do Chin? Na to musisz zwrócić…

Państwo Środka ze swoim gigantycznym potencjałem zakupowym okazuje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej nienasyconych…

Alkoholizm: czym jest i jak może wpłynąć na…

Alkoholizm jest poważnym problemem, który może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i społecznych. Jeśli Ty…

«
»

Poznaj 5 powodów, dla których pokochasz usługę Orange Flex

  • Napisany przez:
Jak działa Orange Flex i co to właściwie jest ta sieć komórkowa w aplikacji? Innowacyjna usługa pomarańczowego operatora nieco różni się od konkurencji. Wybraliśmy 5 zalet oferty Orange Flex, które najbardziej przypadną Ci do gustu.

Co to jest Orange Flex i jak to działa?

W Orange Flex wszystko masz pod ręką w aplikacji mobilnej. Gdy już ściągniesz ją na telefon, wybierasz Plan komórkowy, potwierdzasz swoją tożsamość i decydujesz, czy chcesz nowy numer, czy przenosisz stary. Bez podpisywania żadnych papierów i dzwonienia na infolinię, a do tego pierwszy miesiąc masz za 1 zł.

 

Przez aplikację Orange Flex wygodnie włączasz też, wyłączasz i zmieniasz usługi oraz płacisz za nie i zarządzasz kontem. Albo w dowolnym momencie rezygnujesz – bez okresu wypowiedzenia. Orange Flex to oferta, z którą nie będziesz chciał się jednak rozstać, gdy spróbujesz. Dlaczego? Jest co najmniej 5 powodów.

1W elastycznej ofercie Orange Flex zmieniasz Plan, kiedy chcesz

Orange Flex to oferta, która składa się z 4 Planów. Wybierasz jeden, ale kilkoma kliknięciami w apce możesz go zmienić na inny. W każdym masz nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w UE oraz popularne social media bez limitu danych, a w najdroższym korzystasz także z sieci 5G.

Do wyboru masz: 15 GB (25 zł miesięcznie), 30 GB (30 zł), 50 GB (50 zł) lub 100 GB (80 zł). A wszystkie szczegóły oferty Orange Flex znajdziesz na stronie https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

 

2. Płacisz wygodnie bez przelewów

W Orange Flex nie musisz pamiętać o terminach płatności i robić przelewów. Po prostu podpinasz kartę płatniczą lub doładowujesz BLIKIEM konto, z którego będą pobierane opłaty. I płaci się samo, a aplikacja poinformuje Cię, jeśli zabraknie środków.

 

3. Masz eSIM i dodatkową kartę SIM/eSIM za 0 zł

Jeśli masz smartfona, który wspiera technologię eSIM, w Orange Flex wirtualną kartę zamiast tradycyjnego SIM-a dostaniesz bez dodatkowych opłat. Za darmo masz również dodatkową kartę SIM/eSIM z tym samym numerem – na przykład do smartwatcha, laptopa czy tabletu.

 

4. Włączasz i wyłączasz dodatkowe usługi Orange Flex, kiedy chcesz

Orange Flex to elastyczna oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład fani filmów i seriali, melomani, gracze czy podróżujący lub dzwoniący za granicę. Dzięki usługom Video Pass, Music Pass i Game Pass streamujesz dane z serwisów video, muzycznych albo gamingowych bez pomniejszania limitu GB. Do wyboru masz też pakiety gigabajtów w kraju i w roamingu oraz minut/wiadomości na połączenia międzynarodowe.

 

5. Dzielicie się GB ze znajomymi w Orange Flex

Wszyscy użytkownicy Orange Flex mogą dzielić się gigabajtami z innymi bez dodatkowych opłat. Chcesz wysłać część swoich GB znajomemu? Wystarczy, że w aplikacji wpiszesz jego numer albo wybierzesz go z listy kontaktów i zaznaczysz, ile danych chcesz przekazać.

Artykuł sponsorowany

https://www.mistrzu.com/najpopularniejsze-serwisy-i-aplikacje-do-sluchania-podcastow/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu