RSS

Artykuły biurowe niezbędne w każdej firmie

Kompletujesz wyposażenie biura? W takim razie sprawdź ten artykuł i zobacz, jakie akcesoria są niezbędne…

Z dala od ekranów: Korzyści z aktywnego spędzania…

Wakacje to czas, kiedy dzieci spędzają więcej czasu przed ekranem, co może prowadzić do wielu…

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

«
»

Poznaj 5 powodów, dla których pokochasz usługę Orange Flex

  • Napisany przez:
Jak działa Orange Flex i co to właściwie jest ta sieć komórkowa w aplikacji? Innowacyjna usługa pomarańczowego operatora nieco różni się od konkurencji. Wybraliśmy 5 zalet oferty Orange Flex, które najbardziej przypadną Ci do gustu.

Co to jest Orange Flex i jak to działa?

W Orange Flex wszystko masz pod ręką w aplikacji mobilnej. Gdy już ściągniesz ją na telefon, wybierasz Plan komórkowy, potwierdzasz swoją tożsamość i decydujesz, czy chcesz nowy numer, czy przenosisz stary. Bez podpisywania żadnych papierów i dzwonienia na infolinię, a do tego pierwszy miesiąc masz za 1 zł.

 

Przez aplikację Orange Flex wygodnie włączasz też, wyłączasz i zmieniasz usługi oraz płacisz za nie i zarządzasz kontem. Albo w dowolnym momencie rezygnujesz – bez okresu wypowiedzenia. Orange Flex to oferta, z którą nie będziesz chciał się jednak rozstać, gdy spróbujesz. Dlaczego? Jest co najmniej 5 powodów.

1W elastycznej ofercie Orange Flex zmieniasz Plan, kiedy chcesz

Orange Flex to oferta, która składa się z 4 Planów. Wybierasz jeden, ale kilkoma kliknięciami w apce możesz go zmienić na inny. W każdym masz nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w UE oraz popularne social media bez limitu danych, a w najdroższym korzystasz także z sieci 5G.

Do wyboru masz: 15 GB (25 zł miesięcznie), 30 GB (30 zł), 50 GB (50 zł) lub 100 GB (80 zł). A wszystkie szczegóły oferty Orange Flex znajdziesz na stronie https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

 

2. Płacisz wygodnie bez przelewów

W Orange Flex nie musisz pamiętać o terminach płatności i robić przelewów. Po prostu podpinasz kartę płatniczą lub doładowujesz BLIKIEM konto, z którego będą pobierane opłaty. I płaci się samo, a aplikacja poinformuje Cię, jeśli zabraknie środków.

 

3. Masz eSIM i dodatkową kartę SIM/eSIM za 0 zł

Jeśli masz smartfona, który wspiera technologię eSIM, w Orange Flex wirtualną kartę zamiast tradycyjnego SIM-a dostaniesz bez dodatkowych opłat. Za darmo masz również dodatkową kartę SIM/eSIM z tym samym numerem – na przykład do smartwatcha, laptopa czy tabletu.

 

4. Włączasz i wyłączasz dodatkowe usługi Orange Flex, kiedy chcesz

Orange Flex to elastyczna oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład fani filmów i seriali, melomani, gracze czy podróżujący lub dzwoniący za granicę. Dzięki usługom Video Pass, Music Pass i Game Pass streamujesz dane z serwisów video, muzycznych albo gamingowych bez pomniejszania limitu GB. Do wyboru masz też pakiety gigabajtów w kraju i w roamingu oraz minut/wiadomości na połączenia międzynarodowe.

 

5. Dzielicie się GB ze znajomymi w Orange Flex

Wszyscy użytkownicy Orange Flex mogą dzielić się gigabajtami z innymi bez dodatkowych opłat. Chcesz wysłać część swoich GB znajomemu? Wystarczy, że w aplikacji wpiszesz jego numer albo wybierzesz go z listy kontaktów i zaznaczysz, ile danych chcesz przekazać.

Artykuł sponsorowany

https://www.mistrzu.com/najpopularniejsze-serwisy-i-aplikacje-do-sluchania-podcastow/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu