RSS

Wypowiedzenie umowy najmu na czas określony - kiedy…

Umowy najmu są dzisiaj powszechne. Często podpisujemy je bez większych wahań, zakładając, że znajdujące się…

Wirtualne biuro - nowoczesna usługa w atrakcyjnej cenie

Wirtualne biura zdobywają coraz więcej zwolenników. Pomagają rozwijać działalność gospodarczą, zapewniają adres, a koszty ich…

Witaminy dla kota dorosłego, kociąt oraz kocich seniorów

Witaminy dla kota to podstawa zrównoważonego rozwoju i braku problemów zdrowotnych. Kot większość niezbędnych składników…

Kto płaci podatek od pożyczki?

Podatek od pożyczki to wyrażenie, które może wzbudzać niepokój. Większość osób jest świadoma takich opłat…

«
»

Rozwój kariery – jakie szkolenia warto ukończyć?

 • Napisany przez:
Poszukujesz pracy? Chcesz zdobyć nowe kompetencje, aby starać się o awans? Sposobem, aby zyskać uznanie w oczach potencjalnego lub dotychczasowego pracodawcy są szkolenia. Poznaj kilka szkoleń, których ukończenie pomoże Ci w rozwoju kariery.

Zamówienia publiczne dla początkujących i nie tylko

Wydatkowanie środków publicznych odbywa się w oparciu o zasady sprecyzowane w Prawie Zamówień Publicznych. Szkolenia z zamówień publicznych to prosty sposób, aby je poznać, zaktualizować już posiadane informacje lub rozszerzyć swoją wiedzę. W zależności od zakresu tematycznego szkolenia możesz:

 • dowiedzieć się, jak przygotować konkurencyjną ofertę przetargową,
 • zapoznać się z podstawami dotyczącymi zamówień publicznych,
 • pogłębić swoją wiedzę o zamówieniach publicznych w projektach unijnych.

Szkolenia z zamówień publicznych są organizowane z myślą zarówno o zamawiających, jak i wykonawcach. Jeżeli pracujesz w firmie, która ma w planach staranie się o udzielenie zamówienia publicznego lub jesteś pracownikiem administracji publicznej, to ukończenie szkolenia zamówienia publiczne może pomóc Ci w rozwoju kariery.

Szkolenie z kierowania zespołem dla menedżerów

Do podstawowych zadań menedżerów należy budowa i kierowanie zespołami. Jeżeli właśnie udało Ci się otrzymać awans lub planujesz zmienić pracę i ubiegać się o stanowisko menedżera, szkolenia z kierowania zespołem to doskonała metoda na rozszerzenie swoich kompetencji.

Szkolenia kierowanie zespołem – przykładowe tematy:

 • rozwój umiejętności komunikacji interpersonalnej,
 • efektywne rozwiązywanie konfliktów,
 • motywacja pracowników w praktyce,
 • zarządzanie czasem i efektywność osobista,
 • asertywność w pracy zawodowej.

Aby ukończone szkolenia z kierowania zespołem przydały Ci się w codziennej pracy, zwróć uwagę na formę ich prowadzenia. Najbardziej efektywne są szkolenia – warsztaty. Przewidują one odgrywanie scenek, a także wymianę spostrzeżeń z innymi uczestnikami i prowadzącym.

A może szkolenie z zarządzania projektami?

W firmach z sektora zarówno prywatnego, jak i publicznego codziennie realizowane są różne projekty. Szkolenia z zarządzania projektami pozwalają zdobyć wiedzę i rozwinąć umiejętności, dzięki którym realizacja projektów odbywa się jeszcze sprawniej.

Przykładowe szkolenia z zarządzania projektami to:

 • szkolenie z Six Sigma, Lean Management czy Kaizen,
 • szkolenia zarządzanie projektami w administracji publicznej,
 • szkolenia z zarządzania produkcją, zakupami czy inwestycjami budowlanymi.

Masz problem z delegowaniem zadań i uprawnień? Odpowiednie szkolenie pozwoli Ci pozbyć się wątpliwości i poprawić wyniki zespołu.

Biorąc udział w szkoleniu stacjonarnym lub online, będziesz uczył się od ekspertów – trenerów z bogatym doświadczeniem. Uzyskanie certyfikatu poświadcza kompetencje, dzięki którym będziesz mógł spełnić oczekiwania potencjalnego pracodawcy. Zobacz więcej na: https://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-zarzdzanie-projektami

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu